Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Pilz - medailka na památku sňatku 10.5.1881 - svateb. scéna, německý opis / dva znaky pod korunou, věnec, český opis, cín 30 mm, ouško bez dírky, ČS.1646, pat.
Scharff - nikl. medaile na památku sňatku 10.5.1881 - dvojportrét zprava, opis / Venuše a Eros nesou erby manželů ve věnci, opis, Sign., 50mm, Don.3251, patina
Tautenhayn - AR medaile na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét zprava, opis / anděl sype květy, opis, Sign., 55mm, 81.422g, Don.3252, H.4002, hr., škr.
Kalendářní medaile s daty významných událostí 1881 - dvojportrét zprava, opisy / kalendář. tabulka, opisy, zn."Unecht", bronz 37 mm, dr.hr., dr.rysky, lakovaná
Arcivévoda Karel Štěpán - víceadmirál, 1860 - 1933
Hartig - pam.medaile na I.světovou válku 1914-1915 - portrét zleva, nápis / Austria chránící invalidu a vdovu se sirotkem, nápis, Sign., patin.bronz 65 mm
Arcivévoda Eugen - velmistr řádu, 1863 - 1954
Unter Dambach - řádový útulek pro sirotky b.l. - arciv. vítán chlapci, opis / budovy útulku v horské krajině, opis, Nesign., zlacený bronz 60 mm, patina
Arcivévoda Peter Ferdinand, 1874 - 1948
Hujer - AE plaketa na službu v poli 1917 - poprsí zleva, nápis, Sign., patinovaný bronz 43x60 mm, v Rv. tužkou podpis arcivévody a datum 26.8.1917, téměř RR!
Karel I., 1916 - 1918
Weinberger - Německá zemská výstava v Chomutově 1913 - poprsí budoucího císaře zprava, opis / znak, rytíř a nápis ve věnci, Sign., pozlacený bronz 60 mm, rys.
Weinberger - pamětní plaketa 1915 - poprsí zprava, nápis / rytíř se znakem, nápisy, Sign., patinovaný bronz 43x65 mm R!
Kautsch - plaketa na převzetí trůnu 21.11.1916 - poprsí císaře zprava ve věnci, nápis/ Austria stojící u oltáře s klenoty, nápis, bronz 55x75 mm, Nov.A.1a
Nesign. - nástupní medaile 1916 - poprsí v uniformě, opis / tři korunované znaky a nápis na stuze, Punc., patinované Ag 50mm, 49.455g, nep.hr., skvrnky, téměř
Kautsch - medaile "Folgaria" 1917 - poprsí císaře zprava, opis / meč, dubová a vavřínová ratolest, opis, Sign., patinovaný bronz 65 mm, téměř
Karel I. a Zita
Marschall - svatební medaile 21.X.1911 - dvojportrét, opis / dva znaky pod korunou, věnec z růží, opis, Sign., patin. zlacený bronz 80 mm, téměř, nep.hr.
Císařovna Zita - manželka Karla I., 1892 - 1989
Kautsch - pamětní medaile b.l. (1916) - portrét zleva a opis / stojící císařovna se dvěma dětmi, nápis, Sign., patinovaný bronz 65 mm, skvrnky, téměř R!
Arcivévoda František Josef Otto, 1912 - 2011
Kautsch - medaile k pátým narozeninám 1917 - portrét zprava, opis / korunov.znak, vavřínové snítky a opis ve věnci, Sign., patinovaný bronz 65 mm, téměř
Bachofen von Echt, Werner
Nesign. - zlac.bronzový jeton na narození 21.8.1902 - čáp v krajině, opis/ rodový znak, opis, 24mm, 6.113g, pěkná patina, téměř
Bachofen von Echt, Adolf
F.X.Pawlik - novoročenka 1910 - Německý a rakouský voják s prapory, nápis / erb a podpis vydavatele, Sign., patinovaný bronz 37x58 mm, 30.987g, téměř
Colloredo Mannsfeld, Ferdinand, 1777 - 1850
Boehm - AE medaile na 70. narozeniny 30.VI.1847 - portrét zleva, opis / 11-řádk.nápis v dubovém věnci, Sign., 53mm, Don.3580, dr.hr., dr.rys., patina
Dietrichstein, Zikmund Ludvík, zemřel 1664
Tolar 1641, Štýrský Hradec, poprsí zprava, opis / císařský a knížecí znak, opis, PR.17, Don.3292, M.2764, 28.154g, nep.rysky, krásná patina, téměř RR!
Tolar 1653, Štýrský Hradec, FW.I.662, PR.20, 28.655g, nep.vady materiálu, nep.vady razidla, nep.rysky, krásná patina, téměř RR!