František Josef I. (1848-1916) 5 koruna 1907
František Josef I. (1848-1916) 5 koruna 1907 KB, dr. hr., dr. škr.
František Josef I. (1848-1916) 5 koruna 1907 KB, korunovační
František Josef I. (1848-1916) 5 koruna 1908, jubilejní, dr. škr.
František Josef I. (1848-1916) 5 koruna 1908 KB
František Josef I. (1848-1916) 5 koruna 1909, Marschall
František Josef I. (1848-1916) 5 koruna 1909, Schwartz
Karel VI. Žeton na korunovaci 1711 ve Frankfurtu, Ag 1,86 g, Nov. XI 47b
Ferdinand V. Korunovační jeton 1830 v Bratislavě, Ag 24 mm
Ferdinand V. Holdovací jeton dolnorakouských stavů 1835, Ag 20 mm
Ferdinand V. Holdovací jeton 1835 Vídeň, Ag 20 mm
Ferdinand V. Jeton ke korunovaci v Praze 1836, Ag 18 mm, n. škr.
Ferdinand V. Korunovační peníz 1836 Praha, malý a velký, 2 ks
František Josef I. Medaile "Státní cena za chov koní", český opis, Ag 40 mm, 15,86 g, nesign. Skrbek 1567, dr. škr.
František Josef I. Medaile "Státní cena za chov koní", česko-něm. opis, Ag 40 mm, 17,51 g, ouško, sig. Tautenhayn
František Josef I. Medaile "Náhrada státu za hosp. zásluhy" (český opis), řada dr. škr., Ag 40 mm, 34,97 g, punc
5 haléř (modrý) a 10 haléř (černý) b.l., nouzové skleněné peníze fy GINZKEY, Vratislavice, 2 ks
Medaile "Jsem ražen…" 1928, Ag 34 mm, 19,93 g, sig. Španiel
Jeton "Denár sv. Václava 1929 (Šejnost), XI. všesokolský slet 1948 (Horejc), 2 ks
Medaile na XI. Všesokolský slet 1948, Ag 28 mm, 14,10 g, 2 ks