Malkontenti (1704-1708)
Poltura 1706 KB Husz. 1549 var.: tečka za PATRONA a p řed HVNGARIAE (jako typ 1548)
Poltura 1706 KB Husz. neuvádí ! - Av. jako typ 1550 n avíc za dataci tečka / Rv. jako 1548, ale písmeno V v HVNGARIAE na konci bez tečky "R"
+1/0-
Josef I. (1705-1711)
Korunovační medaile na římského krále v Augsburgu 26.1.1690, popr sí v rouchu s korunou na hlavě / klečící císař na podušce ozářen Božím světlem sign.: G.H. Ag 45 mm s opisem na hraně "RR" Nov. X/B/14a_vlas.rys.
Menší korunovační žeton na římského krále 26.1.1690 v Augsburku Ag 19 mm Novák X/B/35/b
Tolar 1706, Štýrsko Graz "R"
-0/0
Tolar 1707 Tyroly, Hall
1/2 Tolar 1711 KB - přeražba z r. 1701 jako Husz. 1576 "R"
VI kr. 1708 CB, Břeh-Brettschneider_vada stř., mělká ražba
-2/2
VI kr. 1711, Tyroly Hall "R" "stará patina"
1/0-
VI kr. 1711, Tyroly Hall "R"_m. hr.
-1/2+
3 kr. 1706 BW, K.Hora-Wohnsiedler jako MKČ 1731, ale jiný typ poprsí - opis: IMPER.S.A.
2/2+
3 kr. 1706 GE, Praha-Egerer jako MKČ 1721, opis: D.G.RO: () IMP E.S.A. / tečka za REX., velká koruna
+2/1-
3 kr. 1706 CB, Břeh-Brettschneider MKČ 1770 var.opisu: D.G.R.I. S. () .A.G.H.B.REX. / AU()DUX.BUR.SIL. - minc. zn. nepřerušuje p erl. kruh
3 kr. 1706 C-H / C HS, Bratislava-Hunger Husz. 1577 var. kres by a opisu: IOSEPHVS D:G.R.I. () .I.S.A.G.H.B.REX / bez rozděl. z namének "R"
3 kr. 1707 GE, Praha-Egerer
3 kr. 1707 GE, Praha-Egerer jako MKČ 1721, tečka za REX., jiný typ koruny, prsní štítek víc tvaru štítu_mělčí ražba
+2/1
3 kr. 1707 FN, Vratislav-Nowak jako MKČ 1759 var.opisu: IOSEPHUS.DG.R.I.S.A.(3)G.HU.BO.REX kosočtverec / AUST(F.N)DUX.BUR.SIL.17_mělčí ražba
3 kr. 1707 FN, Vratislav-Nowak MKČ 1759 var.: ve značce 3 t ečky (.F.N.), opis: IOSEPHUS.DG.R.I.S.(3).A.G.H.B.REX. / 07.ARCHI D.AU.(.F.N.)DUX.BUR.SIL.17_hr.
3 kr. 1707 FN, Vratislav-Nowak MKČ 1760 var.: DG.R.I.S.A.() G.H.BO.REX. / BUR.SILE.17
0/0+