Německo - Hessen-Darmstadt
Řád Brabantské hvězdy - kříž II. třídy, typ 1914 zlacené smalt ované Ag 54x54 mm se sponou Nimmer. 854; BB.200 "RR"
Německo - Výmarská republika (1918-1933)
Koloniální odznak "Südsee Afrika Kiautschou", slon / Ges. Geschützt Nr. 33992 nové stříbro 35x40 mm Nim. 3307 _zapínací spona
Německo - 3.říše (1933-1945)
"Železný kříž 1939" - II. třída Nim. 3824 magnetický k ov, ouško +závěs_bez stuhy
Vyznamenání "TREUEDIENST" II. stupeň - za 40 let "zlatá" Hartung 235, Nim. 3522_bez stuhy
"Španělský kříž 1939" II. třída postř. bronz "RR" Nimer. 3806; BB 41 24,996 g
Odznak - "Pro piloty kluzáků" ( Luftfahrt Segelfliegerabzeichen) č. 122 824 katalog: Hüsken 8816 g, 4129 c, Kaiser 1162
Num.katalogy
Frühwald W. -Die Münzen des Kaisertums Österreich 1806 - 1918, Austrian Empire coins, Die Krönungsmedaillen und-jetone von 1804- 1918_mírně
Použ.
"World Coins 2001 - Date" 3. vydání 2009 + DVD
N
"World Coins 2001 - Date" 4. vydání 2010
Suchanek A.: Katalog popularny monet Polskich po r.1915 vyd.2001 Suchanek A.: Katalog popularny monet Polskich po r.1915 vyd.2002 (2x) 3 ks
Num.spisy
Nohejlová-Prátová: Základy numismatiky Praha 1975 _výb.
Zach.
Sasánovci,
Drachma, - konvolut 3 ks_poškozené na okraji
-1-2
Sasánovci, Bahrám V. (420-438)
Konvolut 3 ks AR drachem, (Bahrám V., Péróz I., Chusró II.) _dírka, vylom.
2-3
Karel IV. (1346-1378)
Pražský groš, tlustý - pamětní ražba bronz 36 mm, výška 5,13 mm sign. na hraně HP
Brno - město (od r.1457)
Kruhový peníz se šachovanou orlicí Sb. I. NS/457; Nohejlová, NČČsl. IX., 1933, s. 63
+2/-
Vladislav II. Jagellonský (1471-1516)
Pražský groš_nedor.
2/3
Bílý peníz jednostranný Cast. GP č. 4 +9 2 ks_nedor.
Malý peníz jednostr., korunované W (3x) 3 ks
-2-4
Ferdinand I. (1526-1564)
Pražský groš 1542, K.Hora var.: písmena "A" ražená jako obr ácené V
-2/3
Groš slezský 1548 b.zn., Vratislav-Westermaier MKČ 155
-2/2