Václav II.(1278-1305)
Pražský groš "sbírkový"
Pražský groš, var.: písmena C a D v opise WENCEZLAVS SECVNDVS puncována do razidla vylomeným puncem Hás. 19 (in.č. H5 1423 6; Num. Sborník XI/1970 str. 181-7 nález Olešník
Pražský groš Smol. 2
Parvus,
Cheb - město
Fenik brakteátového typu (1220-1300) Hásk. 34 "R" _odlom. okraj
+1/-
Fenik denár. typu (1220-1300) Hásk. 41 "krásný"_tém.
Václav IV.(1378-1419)
Pražský groš_vada stř. na okraji
Pražský groš_nedor.
Pražský groš_dvojráz
1/2-
Pražský groš - var.: obrácené N ve jménu _mělčí ražba, v ploše prosvítá RL
Zhořelec - město (2.pol.15.stol.)
Městský peníz, Koruna / GOR, nepravý čtyřráz jako Rad. V/15; Ca 71 č. 4/2_nedor.
Jiří z Poděbrad (1460-1471)
Ludvík I. Jagellonský (1516-1526)
Haléř, Castelin NČČs VIII, 1932 č. 4 var.; Nechanický 63b _kraj odlom.
-1/-
Ferdinand I. (1526-1564)
Pražský groš b.l., K.Hora Chvojka" typ GRATIA, obrácené N, cís.koruna_nastř., nedor.
Pražský groš 153., K.Hora - FERDINANDVS:PRIM*
Pražský groš 1546, K.Hora - Lídl+Podivický var.: rozděl. znaménk a dvojkřížky_mělčí ražba, tém.
Haléř slezský 1546, Vratislav-Westermaier "R" jako MKČ 163, jiný typ koruny
Haléř slezský 1548, Vratislav-Westermaier "R" MKČ 163
Haléř slezský 1548, Vratislav-Westermaier "R" jako MKČ 163 kostičkovaná výplň písmene S (jako 164), jiná koruna
+1/1
Haléř slezský 1562, Vratislav-Freyberger "R" MKČ 164 var .: tečky po stranách koruny_kraj. stř., zbytky nález. patiny
-1/2+