Neratovice
75 let chemických závodů - Za zásluhy b.l., Sign.SN, patinovaný bronz 50 mm
Pardubice
Beutler a Vitanovský - letec Jan Kašpar 1883/1983 - poprsí zleva, opis / letadlo a 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Reklamní jeton - 40 Pardubických Fortun 2013 - znak města, opis / socha Fortuny, nominál "40", opis, Nesign., mosaz 30 mm, nep.hr., nep.rysky, téměř
Praha
Město Praha k významnému životnímu jubileu, Sign. Bílek 67, patinovaný jednostranný bronz 60 mm
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Fritsche/Thein - malá česká upomín. medaile, ŠFP.34e, sedící Čechie čelně v hladkém kruhu / Průmyslový palác, opis, Nesign., cín 30 mm, dr.hr., rys., patina
Praha - Hostivař
Praga Hostivař (založeno 1907) - reklamní jeton - znak a opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Nesign., nepuncované Ag 26 mm, 5.415g
Praha - Košíře
Nesign. - 90 let Závodů průmyslové automatizace 1974 - dívka s tabulkami, ozubené kolo, opis / Řád práce, emblém, opis, Nesign., patinovaný bronz 50 mm
Šumperk
Baják - 10 let osvoboz. města 1955 - muž se sekerou, skácený dub, malá lípa, nápis / znak města, nápis na stuze, vročení, Sign., patinovaná měď 45 mm
Vítkovice
155 let železáren 1828/1983, Sign.JP, patinovaný bronz 70 mm
Písně přátelství - ústřední kolo b.l. - tvář, lyra, symboly a opis / vlajka, opis, Sign.JH (Hvozdenský), patinovaný postříbřený bronz 75 mm
Za zásluhy o budování Středočeského kraje b.l., Nesign., patin. bronz 54x50 mm, původní etue, odznak
II. pouť křesť.soc. železničářů do Lourdes 17.-29.VI. 1928 - Panna Marie Immaculata, opis / znaky a dva opisy, Nesign., postříbřený bronz 35 mm, velká hrana
Jednota zpěváckých spolků československých 1910/1934 - lyra v kartuši, opis / lipový věnec, dorytý 3-řádk. rytý nápis, Nesign., bronz 44 mm, dr.hr., pat., téměř
Mentlík - II.celostátní spartakiáda 1960 - krojovaný tančící pár, opis / 4-řádkový nápis, lipová snítka, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Kožuch - 25 let Národních výborů 1970 - hlava dívky zleva, lipová snítka, znak, nápis / vycházející slunce, vročení, Nesign., patinovaný bronz 59 mm
100 let železnice Nymburk - Děčín 1974 - lokomotiva ve štítu, věnec a písmo / znak Děčína, emblém, opis, Nesign., eloxovaný hliník 50 mm, nep.hr., téměř
SNB a LM - věrni odkazu Února 1948/1988, Nesign., patinov. jednostr. bronz 60 mm, původní etue, téměř
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Šimonovský - jednostranná litá medaile 1919 - poprsí zleva, opis, Sign., černě patin. zinek 60 mm, Fl.2, Nov1.1.14c, letopočet v reversu, hr., skvrny
Plastika Praha - medaile na 10 let republiky 1928 - poprsí zleva, opis / 5-řádk.nápis, Nesign., postř. bronz 28 mm s původním raženým ouškem, Nov1.1.69c
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Fl.45a, Nov1.1.97f, původní etue