Československo - různé
ČSČK - Za obětavou a záslužnou práci - II.stupeň, nečísl., sign.Zukov, postř. a smaltovaný bronzový odznak 33x35 mm na stuze, stužka s miniaturou
ČSČK - Za obětavou a záslužnou práci - III.stupeň, čísl.(52), nesign., patinovaný a smaltovaný bronzový odznak 33x35 mm na stuze, mírně poškozený smalt
ČSP (Československá pošta 1918 - 1948 ?) - čepicový odznak, Nesign., postříbřený bronzový plech 45x50 mm bez upínání - patrně polotovar
ROH - medaile - Okresní odbor.rada Karviná - 1.,2.,3. třída, Nesign., zlac.bronz, postř.bronz, bronz 30 mm
1,1,1
ROH - medaile Za obětavou práci, Sign. Skromný / Kremnica, postříbř. bronz 30 mm se závěsem a stuhou, 3 miniatury, průkazka "Václavu Vysokomenskému 1973"
ROH - odznak Vzorný pracovník, Nesign., částečně červeně lakovaný bronz 50x50 mm se zavír. špendlíkem
Belgie
Albert - neoficiální pamětní medaile na 25 let vlády 1934, Sign.VD, bronz 32 mm s původ. závěsem a stuhou
Německo - císařství
Pamětní medaile na válku 1870/1871, bronzová, BB.119, ND.1.01.01.a, s nápisem na hraně, bez stuhy
2/2/-
Polsko - odznaky vzorný voják
Odznak Vzorný podpraporčík - II.stupeň (1973), Wel.137, matice s označením Varšavské státní mincovny
Polsko - odznaky Vzorný voják
Odznak Vzorný voják - III.stupeň (1968), Wel.222, upínací matice nesignovaná
Polsko - pamětní vojenské odznaky
Čestný odznak vojenské mládeže KMW (1958), Wel.391, upínací matice s označením Varšavské státní mincovny
USA
Medaile Za dobré chování v armádě, Kerrigan.33b, bez stuhy
Jan Lucemburský, 1310 - 1346
Parvus, Sm.1, Cn.11 - větší svatozář, 0.489g, exc., nedor., perforovaný střížek, patina
-2/2-
Karel IV., 1346 - 1378
Parvus z let 1346-1350, Sm.1, Cn.21 - větší svatozář sv.Václava dělí perlovec a částečně vniká do opisu, odlomeny dva malé kousky, 0.358g, 0.009g, 0.008g,
Václav IV., 1378 - 1419
Peníz se lvem a čtyřrázem, K.Hora, Rad.2 (?), 0.285g, nedor., patina
3
Vladislav II., 1471 - 1516
Pražský groš - blíže neurč., 2.046g, 2.465g, 1.986g, exc., nedor., mírně kor., 1x naprasklý, patina 3ks
-3-2-
Rudolf II., 1576 - 1612
Početní groš 1577, K.Hora-Šatný, Pro.7.1.3.1a, J.66a, ČS.213, 1.931g, dírka, pěkná patina
Ferdinand II., 1619 - 1637 (Mince dobrého zrna)
3 Krejcar (1)628, Vratislav-Riedel a Ziesler, MKČ.1018, ČS.579, 1.456g, vady mater., skvrny, patina
3 Krejcar (1)632, Vratislav-Ziesler, MKČ.1023, 1.562g, nedor., mírně kor., skvrny, patina
-2/2
Krejcar 1625, Brno-Wohnsiedler, MKČ.892, ČS.542, 0.890g, nedor., skvrnky, patina