I.římská republika, 1798 - 1799
2 Baiocchi b.l. AP, Ancona, KM.6, Berm.3166, 14.832g, nedor., avers poškrábaný, pěkná patina
Baiocco b.l., Fermo, KM.11, Berm.3182, 6.973g, vady materiálu, zvlněné, velké hrany, patina R!
3/4
Vatikán - Papežský stát, Pius VII., 1800 - 1823
Scudo 1802 - III.rok pontifikátu, Řím, KM.1249, Berm.3220, 26.325g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Baiocco 1802 - II.rok pontifikátu, Řím, KM.1267, Berm.3237, 11.276g, nep.vada razidla, exc., nedor., pěkná patina
1/2 Baiocco 1802 - II.rok pontifikátu, Řím, 1/2 Baiocco 1816 B - XVII.rok pontifikátu, Bologna, KM.1265,1278, Berm.3238,3240, hr., nedor., patina 2ks
-2-1-
Vatikán - Papežský stát, sede vacante, 1823
1/2 Scudo 1823 B, Bologna, KM.1291, Berm.3249, 12.971g, dr.vady materiálu, nep.nedor., mírně just., pěkná patina
Vatikán - Papežský stát, Řehoř XVI., 1831 - 1846
1/2 Baiocco 1837 R - VII.rok pontifikátu, Řím, 1/2 Baiocco 1838 B - VIII.rok pontifikátu, Bologna, KM.1319, Berm.3292, velké hrany, rysky, patina 2ks
2-1-
1/2 Baiocco 1844 B - XIV.rok pontifikátu, Bologna, KM.1319, Berm.3292, 4.747g, hrany, pěkná patina
Quattrino 1831 R - I.rok pontifikátu, Řím, KM.1312, Berm.3280, 2.362g, nep.hr., pěkná patina
Vatikán - Papežský stát, Pius IX., 1846 - 1878
1/2 Baiocco 1849 R - IV.rok pontifikátu, Řím, KM.1340, Berm.3327, 4.539g, dr.hr., nep.nedor., pěkná patina
Quattrino 1854 B - IX.rok pontifikátu, Bologna, KM.1359, Berm.3329, 1.981g, hr., škr., nep.rysky, pěkná patina R!
II.římská republika, 1848 - 1849
8 Baiocchi 1849 R, Řím, KM.25, Berm.3298 (-3/4 pat.), 1/2 Baiocco 1849 R, Řím, KM.21, Berm.3302 (3/3 škr.), 2.594g, 5.003g, patina 2ks
4-3
2.5 Lira 1867 R - XXI.rok pontifikátu, Řím, KM.1384, Berm.3338, 12.056g, dr.hr., rysky, pěkná patina R!
-2/2-
Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, nepůvodní stuha
Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, zlacený bronz, nepůvodní stuha
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.227b, VM1.5-IX-C, Sign. Leisek, Punc., vydání 1867 - 1914, elipsovité ouško, dr.hr., dr.rysky, patina, bez stuhy
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, Marko.419e, VM2.18, Nesign., postříbřený tombak, pěkná patina, původní stuha RR!
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky - různé
Verbindungswesen - spojaři v poli, Sign.Hochleich, postříbřený zinek 44x28 mm, upínaní chybí
1-
Medaile Za vynikající práci ČSSR, VM.34-2, číslovaná (26268), původní etue
Medaile Za vynikající práci ČSSR, VM.34-2, číslovaná (44190), malá stužka, původní etue