Myslivecké medaile a odznaky
Odznak: "ČS. M. J. O.M.S. v Sušici", v bílém smaltu opis, uprostř ed v zeleném smaaltu hlava srnce čelně bronz 41x49 mm "R" _drobné poškoz. smaltu, náhradní jehla
Hasičské medaile a odznaky
Pam. medaile "40 let trvání městského sboru dobrovolných hasičů H ořice v Podkrkonoší, 6-ti řádk. nápis / po stranách hradební brán y datace 1896-1936 postř. bronz 35 mm s modro-stříbr.-modrou s tuhou + odznak s jehicí 2 ks
Odznak "Zemská ústřední hasičská jednota království Moravského" nápisy ve zkratkách (kolem r.1900) smalt. mosaz 19x21 mm jehlice
Německý spolek hasičů a záchranářů ? "Za 15 let služby" (v Čechách) zlacený kov 36 mm pův. ouško +závěs_bez stuhy
-1/1/-
Přilbový odznak - I. republika zlac. plech se smalt. státním znakem 65x60 mm na rubu: AUTOR.PRÁVO / "SVAZU" D.H.
0/-
Velký náprsní odznak (I. republika), ve vavřínovém věnci hasičské atributy mosaz 50 mm "R"_schází závlačka
Odznak "Spolek dobrovolných hasičů", 3-řádk. nápis ve štítku podl ožený vavřín. větvič. s hasič. atributy mosaz. plech 36x30 m m
Odznak "Čestnému členu za 50 l. práce *sbor dobr. has. Zbraslav I . 1879-1929" masív. smalt. bronz 30 mm_oprav. jehla
Polsko - Odznak "Za wysluge lat -X- zw. ochotn. strazy poz." smalt. zlac. mosaz 33x40 mm šroub. úchyt (Mennica panstwowa)
Bulharsko
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" I. třída pozlacená, červený smalt stuha na kolodce, Burian 112
1/-/1
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" II.stupeň - modrý smalt stuha na ko lodce Burlian 112
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" III. stupeň - bílý smalt, stuha na ko lodce Burian 112
Plaketa "Čestná cena poslance Ernesta Cauvina", hlava Republiky z prava / 3-řádk. nápis ve věnci sign.: DUBOIS/NUPUIS Ag p unc 41 mm 38,24 g
Německo - Bavorsko
Luipold - Pamětní medaile "DEM BESTEN SCHÜTZEN 1896", hlava vlevo / 4-řádk. nápis v dubovém věnci orig. ouško Ag 42,76 mm 40,22 g
Německo - Hessen-Darmstadt
Řád Brabantské hvězdy - kříž II. třídy, typ 1914 zlacené smalt ované Ag 54x54 mm se sponou Nimmer. 854; BB.200 "RR"
Německo - Prusko
Friedrich Wilhelm III. - Záslužná medaile "VERDIENST UM DEN STAAT " 2. třída Ag 40 mm orig. ouško bez stuhy Nim. 1831 ( vyobraz. 1821)_bez stuhy
Německo - Výmarská republika (1918-1933)
Koloniální odznak "Südsee Afrika Kiautschou", slon / Ges. Geschützt Nr. 33992 nové stříbro 35x40 mm Nim. 3307 _zapínací spona
Německo
Kříž "17. XII. 1918", němec. orlice v otevřeném věnci stojí na er bu s černě-stříbr. šikmými pruhy bílý smalt 31x48 mm šroub. úchyt
Německo - 3.říše (1933-1945)
"Železný kříž 1939" - II. třída Nim. 3824 magnetický k ov, ouško +závěs_bez stuhy
Všeobecný útočný odznak "Allgemeines Sturmabzeichen" bez čísla zinek Hartung 87; Nim. 3896 orig.spona
-0/-