Šermířské medaile, plakety a odznaky
Praha 1934 - klub Riegel - mistrovství ČSR v šermu kordem - II.cena, Nesign., pat. Ag987, 30mm, 17.049g
Praha 1935 - klub Riegel - přebor hl.města - I.místo, Nesign., patinované Ag987, 30mm, 15.695g, krásná pat.
Praha 1936 - klub Riegel - přebor hl.města - I.místo, Nesign., patinované Ag987, 30mm, 17.181g, krásná pat.
Účelové známky a nouzovky Rakousko-Uherska
Vídeň - Fritz Keller - pivovarská reklamní známka b.l., hliník 26 mm, patina, téměř
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky - různé
Protěž b.l. - bez ozn.jednotky, Nesign., postříbřený bronz.plech 41 mm s dvěma původ. dírkami pro přišití
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Záslužný odznak c.k. železnic z roku 1914, zlacený smaltovaný bronz 23 mm s poškoz. zavíracím špendlíkem
Praha 1915 - Svatý Václave oroduj za naše armády..., Sign.Karnet-Kyselý, hliník 28x34 mm s jehlicí, patina
Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53, malá stužka
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113, bez stuhy
Svaz protifašist.bojovníků - zlatá medaile, VM.217a
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - I.stupeň, postříbřený bronz
Československo - odznaky vojenských specialistů
Miniatura tankistického odznaku - bez věnce, Nesign., patinovaný bronz 24x16 mm s jehlicí, podobný jako střed odznaků Krubl.tab.20/1-4
Československo - legionářské medaile a odznaky
Libochovice 1932 - odhalení pamětní desky starodruž. franc. legionáři Jar. Zemanovi 5.VI., Nesign., mosazný plech 23x32 mm s jehlicí
Mělník 1937 - oslavy 20.výročí bitvy u Zborova 20.6., Nesign., bronzový plech 27x39 mm s jehlicí
Československo - odznaky branných organizací
Svaz národní revoluce 1918 - 1945 - 1948, Sign.Březa/ Šebek-Jablonec, hliník 14x24 mm, jehlice chybí, pat.
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Nymburk 1936 - Okresní manifestační branný sraz 12.-13.IX., Nesign., zlac.bronz 30x37 mm s jehlicí
Československo - hasičské dekorace
Svaz požární ochrany - medaile Za zásluhy, typ 1978, zlacený bronz, stužka s miniaturou
Československo - různé
ROH - TSO Bratislava - odznak Za zásluhy, Nesign., smaltovaný, zlacený a postříbřený bronz 43 mm se zavíracím špendlíkem