Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892
2 Tolar spolkový 1857 A - Jižní dráha, znač.CR (K.Radnitky) replika - značeno BIJ, Ag 41 mm, Punc.999, 31,4 g
Tolar spolkový 1857 A, var.b
Tolar spolkový 1859 A_dr.hr.
Tolar spolkový 1859 A_tém.
2 Zlatník 1859 B
2 Zlatník 1867 A_st. po sponě v rev.
2 Zlatník 1877 b.zn.
2 Zlatník 1879 stříbrná svatba_tém.
2 Zlatník 1886 b.zn._tém.
2 Zlatník 1890 b.zn._tém.
Zlatník 1858 A
Zlatník 1858 A_tém.
Zlatník 1858 V
Zlatník 1859 A - bez tečky za REX
Zlatník 1859 A - bez tečky za REX_tém.
Zlatník 1859 A - s tečkou za REX_tém.
Zlatník 1859 B_tém.
Zlatník 1859 B