Knihy :
Pavlíček, J., Schön J.: Mincování šlechtických rodů, Zlín 2008, 113 str, mnoho vyobrazení_vázané
N
Patenty a cirkuláře :
Josef II. - tabulka (Tariffe) kurzů pruských mincí z 8.1.1779 včetně vyobrazení, velký formát_2 tabulky (nerostřižené)
Z
František II., 24.VIII.1806 - o puncování zlatého a stříbrného nábytku a zboží všeho druhu, podepsaný hrabětem von Wallis, velký formát _celk.7 listů
Staré tisky:
Kupferovy tabulky - s rytinami mincí Liechtensteinů 6 listů v paspartě a dřevěném rámování, 562x582 mm
Kupferovy tabulky - s rytinami mincí Rožmberků a Eggenberků 6 listů v paspartě a dřevěném rámování, 562x582 mm
Kupferovy tabulky - s rytinami mincí hrabat Šliků 6 listů v paspartě a dřevěném rámování, 562x582 mm
Kupferovy tabulky - s rytinami mincí a medailí Valdštejnů 6 listů v paspartě a dřevěném rámování, 562x582 mm
Ferdinand I., 1526 - 1564
Tolar b.l., Hall, U.Ursentaler, jako M-A.3(tab.3/32), Mar.1601
3 Krejcar 1547, Rakousy-Linec, M-A.30 (tab.2/19)_č.ned.
2 Krejcar (1/2 Batzen) 1562, Vídeň-Hartmann, M-A.45 (tab.1/25), Ma.238
2 Krejcar (1/2 Batzen) 1563, Vídeň - Hartmann, M-A.46 (tab.1/25)
Fenik 1535, Horní Rakousy-Linec-Puellacher, M-A.18(tab.2/23) Sa.715/291
Fenik 1530, Korutany - Klagenfurt, M-A.13 (tab.3/24), Ma.1493-4
-1/-
Početní peníz b.l., Tyroly - Hall, orlice, opis / tabulka, opis Cu 23 mm, Prokisch.A.1/3/12, Tur.1988/71/35_dírka
Početní fenik b.l. pro Dolní Rakousko, čtvrcený rakouský znak, opis / orlice ve štítu s dolnorak.střed.štítkem, Cu 25 mm Prokisch.A3/1/23, Neum.1858/72, Markl.245
Početní fenik 1562 pro Dolní Rakousko, imincm.A.Hartmann pětidílný znak, opis / dvouhlavý orel, opis, Cu 25 mm, Prokisch.A.3/1/35 (samostatný typ)_dr.naprasklý raž. R!
Maxmilián II., 1564 - 1576
2 Krejcar 1570, Vídeň-Hartmann, M-A.55 (tab.7/4)
Arcivévoda Ferdinand Tyrolský, 1564 - 1595
Tolar b.l., Hall, M-A.49 (tab.9/19), Mor.337
Tolar b.l., Hall, M-A.49 (tab.9/20)_za hlavou vyrytý malý křížek
3 Krejcar b.l., Hall, M-A.49 (tab.10/17) opis:.FERDIN - D:, TIROL