Württemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich, 1664 - 1697
VI Krejcar 1674 SP, Sa.205 (obr.57), 3.445g, dr.rys., pěkná patina, téměř
Dehildensem
Cínová replika středověké pečeti na mramor. kotouči b.l. - biskup, hrad s pěti věžemi, latinský opis, Nesign., 85mm, 312g, pěkná patina
Jáchymov : Hieronymus Magdeburger a jeho dílna
Samson nese bránu Gazy, opis / Kristus otvírá bránu pekla, opis, b.l., Katz.138, lité stříbro 41mm, 12.422g, stopa po oušku, patina R!
Jáchymov : Nikl Milicz a jeho dílna
Stvoření Evy, opis / svatba v Káni Galilejské, opis, 1552, Katz.370, Don.4374, lité zlacené stříbro 40mm, 19.974g, ouško, dr.hr., pěkná patina, téměř R!
Jáchymov : Wolf Milicz a jeho dílna
Krésus a Solón ve sloupové síni, opis / chlapec leží pod stromem, lebka, nápis, Katz.304, Don.4300, lité stříbro 36mm, 15.973g, stopa po oušku, pěkná patina
Linz-biskupuství, Franz Maria Doppelbauer
Zimpel - upomínka na svaté přijímání b.l. (cca 1890) - poprsí mírně zleva, opis / dvě děti klečící před biskupem, nápisy, Sign., Punc., Ag 42mm, 24.840g
Lüttich-biskup., Johann Theodor v.Bayern, 1744 - 1763
4 Liard 1752, KM.159, 13.662g, vada materiálu, exc., nedor., pěkná patina RR!
Olomouc-biskup., arcivév. Leopold Vilém, 1637 - 1662
Krejcar 1650, S-V.105 (B4/A3), 0.719g, vada materiálu na hraně, pěkná patina
Krejcar 1658, S-V.114 (podobný jako D1/E), ale jméno v opise zkráceno "LEOP.GVILI.", 0.676g, prohnutý, pěkná patina R!
Olomouc-biskup., Karel II. Liechtenstein, 1664 - 1695
1/2 Krejcar 1683, S-V.303 (A2), 0.463g, mírně exc., pěkná patina R!
Olomouc-biskup., Karel III. Lotrinský, 1695 - 1710
3 Krejcar 1706, S-M.542 (B1/B1), 1.562g, nedor., pěkná patina
Olomouc-biskup., W.Hanibal Schrattenbach, 1711 - 1738
Tolar 1722, S-V.747 (H/H), 28.856g, nep.vady mater., nep.vady razidla, patina, téměř
Tolar 1729, S-V.756 (N/O), 28.344g, pěkná patina, téměř R!
Olomouc-biskup., Anton Theodor Colloredo, 1777 - 1811
Würt - menší intronizační jeton 1779 - poprsí zprava, opis / Boží ruka ochraňuje stavení, opis a 4-řádkový nápis, Sign., Ag 25mm, 3.947g, Taul.265, just., pat.
Olomouc-arcibiskup., arciv. Rudolf Jan, 1819 - 1831
20 Krejcar 1820, S-V.1201 (A/A), 6.670g, nep.rysky, pěkná patina, téměř
Olomouc-arcibiskup., Maxmilian J. Sommerau, 1837-1853
Schön - AR menší intronizační medaile 1837 - poprsí zleva, opis / arcibiskup. insignie na oltáři, písmo, Sign., 34mm, 17.494g, Taul.298, vl.rysky, pat., téměř
Schön - AE intronizační medaile 1837 - poprsí zleva, opis / arcibiskup. insignie na oltáři, nápis a opis, Sign., 45mm, 38.087g, M.2939(AR), Taul.294, patina
Olomouc-arcibiskup., Antonín C. Stojan, 1921 - 1923
Pelikan - medaile úmrtní 29.X.1923 (ražena 1924) - poprsí zprava, opis / chrám na Velehradě, opis, Sign. (razila Kremnica), patinov. bronz 50 mm, Taul.378
Olomouc-arcibiskup., Leopold Prečan, 1923 - 1947
Hladík - na jubilejní oslavy Cyrila a Metoděje 1936 - dva světci nesou společně kříž a knihu, opis / chrám na Velehradě, opis, Ag987, 45mm, 39.569g, Taul.396
Olomouc-arcibiskup., Josef K. Matocha, 1948 - 1962
Doležal - intronizační medaile 2.V.1848 - poprsí zprava, latinský opis / osobní znak, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, Taul.406