Nizozemí, Willem III., 1849 - 1890
5 Cent 1855 - s tečkou za letopočtem, KM.91 (Ag640), 0.667g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina
Polsko, republika, 1918 -
10 Zlotých 1932 - Jadwiga, Y.22 (Ag750), 21.851g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
10 Zlotých 1932 - Jadwiga, Y.22 (Ag750), 21.948g, škr. v aversu, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
10 Zlotých 1933 - Jadwiga, Y.22 (Ag750), 22.015g, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina
50 Zlotých 1972 MW - Fryderyk Chopin, KM.Pr202 (PROBA, Ag750, 30mm, 12.659g, 15.000 ks), nep.rys. R!
20 Nových zlotých 1996 - LOH Atlanta, Y.340 (Ag925, 31.1g), kapsle R!
Řecko, Georg I., 1863 - 1913
5 Drachma 1875 A, KM.46 (Ag900), 24.880g, dr.hr., dr.rysky, skvrny, patina
Riga pod Polskem, Zikmund III. Vasa, 1587 - 1623
3 Groš 1592, Kop.8188, Sa.5866 (3020), 2.181g, drobná vada materiálu na hraně, nep.nedor., dr.škr., patina
Rusko, Ivan IV. Hrozný, jako car 1547 - 1584
Ag Kopějka, Moskva, podobná jako Petrov.419, 0.652g, nedor., patina
Rusko, Petr I. Veliký, 1672 - 1725
AR Děnga, Moskva, podobná jako Petrov.793, 0.243g, exc., pěkná patina
Rusko, Mikuláš I., 1825 - 1855
Jeton na korunovaci v Moskvě 1826 - korunovaný monogram / koruna a 3-řádkový nápis, Nesign., Ag 22mm, 4.356g, nep.hr., nep.škr., patina
25 Kopějka 1853 SPB-NI, Petrohrad, Cr.166.1, Uzd.1706, 5.134g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
1/4 Kopějka 1842 SPM, Petrohrad, Cr.142.2 (Cu), 2.635g, nep.hr., dr.škr., nep.rysky
Rusko, RSFSR, 1917 - 1923
50 Kopějek 1922 PL, Y.83 (Ag900), 10.018g, hr., nep.rysky, skvrna, patina
Švédsko, Oscar II., 1872 - 1907
2 Koruna 1897 - 25 let vlády, KM.762 (Ag800), 15.002g, nep.hr., avers vlasově poškrábaný
-1/0
2 Koruna 1907 - zlatá svatba, KM.776, 15.004g, patina
Švýcarsko - město Chur
Krejcar 1713 - s titulem Karla VI., KM.265, 0.736g, pěkná patina R!
3 Krejcar 1732 - s titulem Karla VI., KM.268, 1.398g, dr.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina
1/2
Švýcarsko, republika
5 Frank 1923 B, KM.37, 24.908g, nep.hr., vl.rysky
5 Frank 1923 B, KM.37, 24.998g, hr., dr.rysky, patina