Zlatník 1879, bez zn - Nov.42, ...3ks
2-3
Zlatník 1884 - Nov.42, dr hr, patina v Av
20 krajczar 1868 KB - Nov.30, setřelý
3/3
10 krejcar 1870 bez zn a 10 krajczar 1868 KB - (1/1 a 3/3)...2ks
1-3
2 koruny 1912 - bez zn, Nov.79
-0/-0
2 Koruny 1913 KB - Nov.80, dr škr v ploše, patina
-0/1
1 koruna 1895 bez zn - Nov.75
1 koruna 1914 - bez zn - Nov.75
1 koruna 1915 - bez zn - Nov.75
1 koruna 1914 KB - Nov.78,
1 koruna 1915 KB - Nov.78,
1 koruna 1895, 1914 A 1915 KB - Nov.77 a 78, ...3ks
1-2
20 haléřů 1907 a 08, bez zn - Nov.71, Konvolut...2ks
1-1
Konvolut 10 haléřů a 10 filler - bez.zn a KB - Nov.65,66,67 a 68...20ks
2 haléře 1916, 1917 a 1918 - bez zn, Nov 62...3ks
20 haléřů 1907 - bez zn - Nov.71
-1/-1
20 haléřů 1908 - bez zn - Nov.71, dr stopy koroze v Av