Gau X.Meisterschaft 1934 - postříbrný, část. zlacený odznak 38/46 mm se zavíracím špendlíkem, Nesign., pěkná patina
Habelschwerdt 1889 - 375.výročí střelecké gildy - korun.znak, opis / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., bronz 28 mm s původním ouškem, pěkná patina
Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 28x38 mm, 19.416g, etue, téměř
Linec 1906 - Dvojportrét Marie Valérie a Fr.Salvatora zprava, opis / střelec s praporem a puškou, opis, Sign.Lauer, Punc., patin.Ag, 35mm, 19.658g, pův.etue
Neukirchen 1911 - šestiúhelníková plaketa se závěsem, Nesign., patrně stříbrný plech 40x45 mm v reversu vyplněný cínem, zelenobílá stuha R!
Neustadt-Eisleben 1910 - terč, pušky, prapory, opis / dubový věnec a rytý nápis, Nesign., Ag990, 36mm, 15.145g, původní přiletov. ouško, dr.hr., rysky, pat.
Vídeň 1898 - jubilejní střelby - Fr.Josef I. zprava, opis / sedící žena s terčem a puškou, město, opis, Sign.Pittner, mosaz 29 mm s původním raženým ouškem
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Nennowitz (Nenovice) 1899 - 25 let trv. spolku 28.5. arcivévoda Rainer, něm.opis / 3-řádk.nápis v kartuši, opis, mosaz 30 mm s původním ouškem, Haus.5871, rysky
Marie Terezie, 1740 - 1780
Lidová medaile na korun. v Praze 1743 - Spravedlnost a Fáma korunují královnu, opis a nápis / věž, symboly vítězství a opis, bronz 43mm, ČS.1319, vylomený okraj
Odznak - replika medaile na korunovaci v Praze b.l. - portrét zprava, opis, Nesign., patinovaný postř.bronz 31 mm se zavír.špendlíkem, původní etue (MZM Brno)
Karel Lotrinský - mladší bratr císaře Františka I.
Nesign. - AE medaile na osvobození Prahy 26.XI.1744 - vojevůdce na koni, v pozadí město, opis / pohled na město a vojsko, opis a nápis, 42mm, Don.4815, dírka
Nesign. - světová výstava ve Vídni 1873 - portrét zprava, opis / výstavní pavilón Rotunda, 5-řádkový nápis, Sign., cín 30mm s pův.ouškem, rysky, patina
Arcivévoda Ferdinand Karel, 1868 - 1915
Pittner - výstava Dítě ve vídeňské Rotundě 1907 - poprsí částečně zleva, opis/ 7-řádkový německý nápis, Sign., mosaz 23 mm s raženým ouškem, velké hrany
Pittner - výstava Dítě ve vídeňské Rotundě 1907 - poprsí částečně zleva, opis/ 7-řádkový německý nápis, Sign., mosaz 23 mm, původní ouško odstraněno, dr.rys.
Svatá Hora u Příbrami
250 let korunov. Panny Marie 1732/1982 - Svatohorská Matka Boží, latinský opis / klášter na Svaté hoře, latinský nápis, Sign.LK (Kozák), patin.bronz 60 mm
Církevní medaile - ražené svátostky kruhové
Svatý Augustin Veliký, opis/ svatý Tomáš z Villanovy, Nesign., měď 24mm, 3.267g, dírka 2 mm, tmavá patina
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. (patrně Šmakal) - Ku vzpomínce na mučedníka kostnického b.l. - poprsí zleva, opis/ bible, kalich, ratolest, opis, cín 34 mm s raženým ouškem, dr.hr.
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Soušek - PF 2003 - novoročenka ČNS pro čestné členy, pregéř, opis / 4-řádkový nápis v kartuši, Nesign., mosaz 24 mm, 4.483g, údajně raženo pouze 28 ks R!
Bodlak Kurt, nar. 1924
Josef Beisser - pracovní inspektor ve Vídni 1923/1963 - poprsí zprava, opis / 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, 26.676g