Steiner - medaile na uherské milenium 1896 - příchod knížete Arpáda / Hungaria věnčí Fr.Josefa, bojovník, strom a opis, Sign., Nepunc., Ag 42mm, 36.402g, pat.
Batek, Zimbler - Zemědělská společnost 1848 / 1898 - mladé a staré poprsí císaře zleva, opis / hospodářské atributy ve věnci, opis, Nepunc., Ag 41mm, 20.054g
Waschmann - jubilejní výstava na 50 let vlády 1898 - mladý a starý portrét ve štítech, nad nimi Niké/ znak překrytý nápisem, bronz 62mm, 75.506g, patina
Kautsch - Rak. dobročinná společnost v Paříži 1908 - poprsí opis, palm.ratolest a nápis/ alegorie a franc. nápis, Sign., patin.Ag 50x74 mm, 132.385g, pův.závěs
Neuberger - jubilejní závody klusáků v Prátru 1908 - mladé a staré poprsí Fr.Josefa zleva, vročení / kůň s vozíkem, budovy a nápisy, Sign., bronz 30mm, hrana
Schafer - jubilejní 6.spolkové střelby ve Vídni 1908 - císař zdraví davy, Vídeň, opis/ Vindobona, střelci, nápis, Sign., Punc., Ag, 38mm, 27.138g, nep.rys.,pat.
Železárny Komárov - upomínka na Jubil. výstavu 1908 - poprsí zprava, opis/ nápis ve věnci z vavřínu a dubu, měděně patinované lité železo 60 mm, lakovaná, téměř
Oertel - medaile na světovou válku 1914 - Fr.Josef I. a Viléma II., opis / zbraně, nápis ve věnci a opis, Sign., Punc., Ag990, 35mm, 18.059g, dr.hr., dr.rysky
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Lange - bronz. medaile na svatbu ve Vídni 24.4.1854 - dvojportrét zprava, opis / svatební scéna, nápis, Sign., 56mm, 69.581g, M.2675(AR), H.3764(AR), hr.
Canzani - AE medaile na návštěvu milán. mincovny 1857 - dvojportrét zleva, latinský opis / 8-řádkový nápis, Sign., 56mm, 77.327g, H.3773, krásná patina R!
Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Nesign. - úmrtní medailka 30.1.1889 - hlava zprava, opis / koruna, žezlo a meč na podušce, data narození a úmrtí, postříbřený bronz 26 mm s původním ouškem
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Kittel - medailka na památku sňatku 1881 - portréty čelně ve věnci, hvězda / 4-řádk.německý nápis a opis, Sign., mosaz 29 mm s původním raženým ouškem, dr.hr.
Tautenhayn - AR medaile na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét zprava, opis / anděl s pochodní a květy, opis, 55mm, 81.999g, Don.3252, H.4002, dr.hr.,dr.rys.
Arcivévoda František Ferdinand, 1863 - 1914
Bachrach - spolek pro šíření hospodář.znalostí 1894 - poprsí mírně zprava, opis / Ceres a Aténa rozdělují úrodu potřebným, písmo, Sign., zlacený bronz 64 mm
Pittner - Výstava výživy ve vídeňské Rotundě 1894 - poprsí část.zleva, opis / palmová ratolest a 6-řádk. nápis a opis, Sign., měď 29 mm s původ. ouškem, téměř
Marschall - výstava Adria ve Vídni 1913 - hlava zprava, opis / sedící postava, loď na moři ve sluneční záři, Sign., hliník 25 mm s původním ouškem
Arcivévoda Eugen - velmistr řádu, 1863 - 1954
Ingr - II. průmyslová a živn. výstava v Olomouci 1902 - poprsí zprava, německý opis / znak města v kartuši, německý opis, Sign., zlacený bronz 50 mm, pat., téměř
Arcivévoda Otto František Josef, 1865 - 1906
Christlbauer - výstava učňovských prací ve Vídni 1904 - poprsí zleva, opis / šestiřádkový nápis a vavřínová ratolest, Sign., bronz 23 mm s raž. ouškem, skvrnka
Arcivévoda Ferdinand Karel, 1868 - 1915
Pittner - výstava Dítě ve vídeňské Rotundě 1907 - poprsí částečně zleva, opis/ 7-řádkový německý nápis, Sign., postř.mosaz 23 mm s raženým ouškem, lakovaná
Karel I., 1916 - 1918
Weinberger/Cizek - rukoděl.výstava v Klagenfurtu 1911 - poprsí arcivévody zprava, opis / alegorie a opis, Sign., Nepunc., patinov. Ag 60mm, 71.001g, hr., rysky