Německo - BRD, 1949 -
5 Marka 1952 D - Germanisches Museum, KM.113 (Ag625), 11.222g, nep.hr., nep.rysky, téměř RR!
5 Marka 1964 J - Johann Gottlieb Fichte - s nápisem na hraně, KM.118.1 (Ag625, 11.20g), skvrnky, zataveno ve folii R!
50 Fenik 1950 G - Bank deutsche Länder, KM.104 (CuNi), 3.511g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina RR!
Bulharsko, Ferdinand I. jako král, 1908 - 1918
Lev 1910, KM.28 (Ag835), 4.977g, dr.hr., nep.rysky
Dánsko, Christian X., 1912 - 1947
2 Koruna 1930 N/HS - 60.narozeniny krále, KM.829 (Ag800), 14.982g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Estonsko, I.republika, 1919 - 1940
Marka 1922, KM.1 (CuNi), 2.484g, rysky, patina
Finsko pod Ruskem, Alexandr III., 1881 - 1894
5 Pennia 1888, KM.11 (Cu), 6.253g, vada materiálu, dr.hr., škr., rysky, patina R!
Francie, Ludvík XIV., 1643 - 1715
1/2 Ecu 1695 A, Paříž, KM.295.1, 13.174g, dobře patrné stopy přeražby, mírně exc., nep.nedor., patina
Francie, Ludvík XV., 1715 - 1774
Ecu 1766, zn."kráva", Pau, KM.518, 29.059g, vada materiálu na hraně, nedor., just., patina
Francie, Napoleon I. - konzul republiky, 1797 - 1804
1/4 Frank, rok 12 (= 1804) A, Paříž, KM.653.1, 1.250g, nep.nedor., dr.rysky, pěkná patina R!
Francie, Napoleon I. - císař, 1804 - 1814, 1815
5 Frank 1810 A, Paříž, KM.694.1, 24.952g, stopa po oušku, hr., vlas.rysky
1/2 Frank 1808 BB, Strasbourg, KM.680.3, 2.449g, skvrnky, patina
Francie, Karel X., 1824 - 1830
10 Centimes 1827 H, La Rochelle pro franc. kolonie, KM.11.2 (bronz), 19.006g, nep.nedor., dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Francie, Ludvík Filip, 1830 - 1848
1/4 Frank 1835 A, Paříž, KM.740.1, 1.205g, nep.nedor., vl.škr., pěkná patina
Francie, II.republika, 1848 - 1852
20 Centimes 1850 BB, Strasbourgh, KM.758.2, 0.954g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Francie - město Metz
XII Groš 1617 - s obrazem svatého Štěpána, KM.2, Sa.1906 (931), 7.517g, kraj.střížek, nedor., nep.rysky, patina R!
Gdaňsk - město
2 Gulden 1923, KM.146 (Ag750), 10.022g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Irsko, George III., 1760 - 1820
10 Pence 1805 - token, KM.Tn3 (Ag), 4.080g, nep.hr., dr.rysky, patina
Itálie, Viktor Emanuel III., 1900 - 1946
20 Lira 1927 R - VI.rok vlády, Řím, KM.69 (Ag800), 14.962g, nep.hr., vlas.rysky, patina R!
20 Lira 1928 R - VI.rok vlády - král v přilbě zleva, Řím, KM.70 (Ag600), 19.911g, dr.hr., dr.rysky R!