Kautsch Jindřich, 1859 - 1943
Friedrich Schiller - 150 let narození 1909 - Schiller sedící u stolu, nápisy / hvězda, 8-řádkový nápis a vavříny, Sign., bronz 70x70 mm, dr.úhoz, hrany
Lidický Karel, 1900 - 1976
Bedřich Smetana - 150.výročí narození 1974 - poprsí zleva, opis / holubice s lyrou, opis, Sign., patinov. bronz 45 mm, na tváři setřené patinování, pův. etue
Peter Andrej, 1912 - 2003
Hranice - 800 let města 1969 - fontána a historické budovy, nápis / světec mezi znaky, vinařské nože, korunka a vročení, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Stehlík Josef
Jednota zpěváckých spolků československých b.l. - lyra v kartuši, opis / 2-řádkový nápis v lipovém věnci, Sign.JS, patinovaný bronz 43 mm
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
Fr.Ladislav Čelakovský - 100 let narození 1899 - poprsí mírně zleva, opis, vročení / lip.snítka, brk, listina, opis, Sign., cín 34 mm, ulomené ouško
Uchytilová Marie, 1924 - 1989 a Hampl J.V., 1929 -
Pardubice - 100.výročí založení muzea 1980 - nádoba aquamanile ve tvaru psa, opis / zámek se zvýrazněným opevněním, opis, Sign., patinovaný bronz 65 mm
Hořice
Upomínka na tábor lidu na Borku 1900 - svatý Václav na koni zleva, opis / 6-řádkový nápis, Nesign., cín 34 mm, ouško odstraněno, zvlněná, hr., rys., pat.
-2/2-
Plzeň
Jeton z kovu sejmutého z věže při opravě chrámu sv.Bartoloměje v roce 1935, Nesign., jednostranná měď 32 mm, pěkná patina
Praha
Pražské poštovské noviny - 250 let založení 1719/1969 - postilion na koni zprava, nápis / lipový lístek, nápis a vročení, Sign.JS, patin. bronz 65 mm, nep.hr.
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Fritsche/Thein - česká upomínková medaile - sedící Čechie, opis / Průmyslový palác, atributy průmyslu, Nesign., cín 38 mm bez ouška, ŠFP.28d, nep.skvrnky
Prof.MUDr.Jan Jánský - za darování krve b.l. - poprsí zprava, opis / stylizovaná holubice nese kříž, opis, Sign.Beutler, patinovaný bronz 60 mm, téměř
Prof.MUDr.Jan Jánský - za darování krve b.l. - poprsí zprava, opis / stylizovaná holubice nese kříž, opis, Sign.nečitelná (Beutler), patinov. bronz 60 mm, téměř
Novotný - návštěva papeže Jana Pavla II. 21.4.1990 - poprsí zleva, opis / Praha, Bratislava a Velehrad pod Božím okem, opis, Sign., mědinikl 27 mm
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 50mm, 44.551g, Fl.45b, Nov1.1.98e
Česká republika
ČNB (Praha) 2019 - 100 let české měny, Nesign., mosaz 30 mm, nep.hr.
Itálie
Greco - Řím 100 let hlavním městem 1870/1970 - hlava Republiky / štít s nápisem "SPQR", koruna, opis, Sign., patinovaný bronz 50mm, 92.897g (!)
Vatikán, Jan XXIII., 1958 - 1963
Affer - pamětní medaile b.l. - poprsí zprava, opis / Panna Marie Immaculata, latinský opis, Sign., postříbřený bronz 50 mm, původní etue
Chlebové známky
Pardubice - Rolnické družstvo - 2kg chleba, hliník 28mm, dr.hr., dr.rysky, mírně kor., patina