Prusko, Friedrich Wilhelm II.(1786-1797)
Tolar 1795 A Cr.90 "dobové FALZUM"
1/3 Tolaru 1790 KM 344_dírka
-2/2-
1 Gröscher 179. (6-7 ?) B - Cu KM D362,1
3/3
Prusko, Friedrich Wilhelm III.(1797-1840)
Frederick d´or 1806 A "sběratelská ražba 2001" jako KM 371 zlacené Ag? (nepuncováno) 28 mm 14,90 g
RL
Tolar 1818 A KM 396,1_m. ouško
+2/2
Tolar 1831 A "dobové FALZUM"_obecný kov, hry
2/2-
1/6 Tolaru 1817 B KM 385
2/2+
1/6 Tolaru 1823 A Cr.129
+2/1-
4 Groschen 1804 KM 370
-2/2
4 Groschen 1805 KM 370,1
4 Groschen 1817 A Cr.106 KM 394,1 "R"_hr.
4 Groschen 1818 A KM 394,1 "R"_tém.
III Groschen 1803 A - pro Východní Prusko Cr. 60
Prusko, Friedrich Wilhelm IV.(1840-1861)
Tolar spolkový 1859 A KM 471_v rv. 2x stopa po broži
-1/2+
2 1/2 Silber groschen 1842 A_nedor.
3/2-
2 1/2 Silber groschen 1843 A Cr.147
-2/1-
2 1/2 Silber groschen 1851 A
2 1/2 Silber groschen 1859 A
1 Silber groschen 1853 A
4 Pfenninge 1847 A KM 454