Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - boj občanů s vojskem, opis / rok ve věnci, Nesign. (Pittner), Ag 29 mm s pův.ouškem, 14.110g, dr.hr. R!
F.Stiasny 1916 - rakouský voják v plné polní nese pušku s nasazeným bajonetem, znak, vročení, Sign., patinovaný jednostranný zinek 50x64 mm, téměř
0/1
Rumunsko
Karol I. - AE medaile na královskou proklamaci 1881 - poprsí zleva, opis / 12-řádkový nápis, 4 koruny, vavříny a opis, Sign.Kullrich, 59mm, 105.988g, hr.
Rumunská numism. spol. - 50 let připojení Dobrudže 1928 - tři portréty, opis/ římský císař a dácký král, stavby, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, nep.hr.
Rusko
Medailka na 300 let vlády Romanovců - dvojportrét Michala Fjodoroviče a Mikuláše II. / 5-řádkový nápis, 1613 - 1913, bronz 28 mm s původním raženým ouškem
Švýcarsko
Ženeva - AE Medaile na svornost Švýcarska 1767 - král Šalamoun učí syny, opis / 15-řádk. nápis a opis, Sign.J.C.F., měď 46mm, 39.576g, hr., rysky, patina
Velká Británie
Premiér George Canning - úmrtní medaile 1827 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis a opis, Sign. Galle, bronz 51mm, 59.499g, nep.hr., patina, téměř
Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - dvojportrét zlava, opis a věnec / Crystalpalace, opis a 12-řádkový nápis, Sign., cín 51 mm, dr.hr., patina
Průmyslová výstava v Londýně 1862 - Alegorie Imperia / Crystalpalace, 11-řádkový nápis, Sign.Dowler-Brim., cín 74mm, 122.391g, hrana, dr.škr., rysky, patina R!
Drahotní medaile
Sign.FH (Hörnlein) 1923 - lichvář na snopu obilí, nápisy / 7-řádkový nápis, hliník 38 mm, nep.rysky
Kalendářní medaile a medailky
Nouzovky Westfálska
10 000 Marek 1923 - von Stein, zlacený bronz 45 mm, nep.hr., vl.rysky
Odznaky
Ústřední matice školská b.l. - Č.S.Čihelka - Za skvělé napodobování ptactva, Nesign., stříbrný štít 44x36 mm se závěsem a stuhou RR!
Porcelánové medaile
Německo 1935 - na velký letecký den v Drážďanech - letadla nad městem, opis / emblém, opis a nápis, značený míšeňský hnědý porcelán 36 mm
Německo (1940) - bitva o Anglii - letadla nad Temží, opis / hákový kříž v dubovém věnci, dva opisy, značený míšeňský hnědý porcelán 50 mm
Německo 9.4.1940 - na obsazení Norska - sedící orel, nápis a opis / vikingská loď s hákovým křížem na plachtě, opis, značený míšeňský hnědý porcelán 50 mm
Německo 25.6.1940 - kapitulace Francie - železniční vagon, 6-řádkový nápis a opisy / hákový kříž ve věnci a dva opisy, zn. míšeňský hnědý porcelán 51mm, skvr.
Německo 20.5.-1.6. 1941 - na obsazení Kréty - letadla a výsadkáři, opis / mapa ostrova, hák.kříž, liktorské pruty, opis, značený míšeňský bílý porcelán 47 mm
Německo 11.2.1942 - dobytí Singapuru Japonci - japonská vlajka, vavřínový věnec, opis / lev u palmy, opis, značený míšeňský hnědý porcelán 50 mm