Teplice
Fischer a Loos - 1100 let objev. pramenů 1862 - znak města, něm. opis / scéna objevení pramenů, něm. opis, Sign., měď 50mm, 63.446g, vlas.škr., krásná patina
Třebíz
Václav Beneš Třebízský - odhalení pomníku 14.8.1892 - pomník, český opis / 8-řádkový český nápis, Nesign., cín 35 mm s původním raženým ouškem, hr., dr.rysky
Vídeň
Nesign. - Jarní slavnost v Prátru 29.-30.V.1886 - dva znaky pod korunou, opis / 7-řádkový nápis ve věnci, mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, patina
Rotunda - výbor výstavy Hospodářského spolku 1894, Sign.Schwerdtner, honosný zlacený a smaltovaný bronz. odznak, 40x47 mm, dvě stužky, původní etue R!
Zimbler - Vídeňské cyklistické květinové korso 1897 - bicykl zleva, opis / 7-řádkový německý nápis, Sign., postř.bronz 31 mm s původním raženým ouškem, nep.hr.
Zimbler - Vídeňské cyklistické květinové korso 1897 - bicykl zleva, opis / 7-řádkový německý nápis, Sign., zlac. bronz 31 mm s původním raženým ouškem, skvrnky
Zimbler - Vídeňské cyklistické květinové korso 1897 - bicykl zleva, opis / 7-řádkový německý nápis, Sign., postř.bronz 31 mm s původním raženým ouškem, patina
Schwerdtner - otevření budovy Obchodního gremia 1903 palác, nápis, ratolesti / hlava Merkura, nápis, znak a vavřín.ratolest, Sign., Ag900, 35x47 mm, 30.483g
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Hájek - jednostranná dutá plaketa b.l. (1948) - hlava zprava, nápis, Nesign., patinovaný bronzový plech 51x61 mm, Fl.neuvádí, Nov1.1.175a
Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
Hájek - portrétní plaketa b.l. (1948) - hlava zleva, nápis, Sign. pozitivní, patinovaný bronz 52x60 mm, 127.148g, Nov1.2.63a, nep.hr.
Le Comte - AR osmiúhel.medaile zaměst.pojišťovny b.l. - žena chránící zraněného a dítě / 4-řádkový nápis ve vavřín.věnci, Sign., Ag 30x30 mm, 14.142g, rysky
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Montagny - AR svatební medaile b.l. - muž a žena u oltáře/ květinový věnec a volné místo pro věnování, Sign., Ag 28mm, 10.806g, nep.rysky, pěkná patina
Nesign. - Deset let míru 1919/1929 - trojportrét presidentů, opis / Rozsévačka (Francie), slunce, opisy, Ag800, 35mm, 19.968g, nep.hr., vl.rysky, pat.
Itálie
Livio Odescalchi kníže Bracciano (1652 - 1713) b.l. - poprsí zprava, opis / pololežící postava, opis, Sign.(?), litá bronzová medaile 40 mm, 35.153g R!
Německo - Bavorsko
Ludwig I. 1825 - AE nástupní jeton - poprsí zprava / 8-řádkový nápis, Sign.N (J.Neuss), měď 13 mm, patina
Německo - Braunschweig - Calenberg - Hannover
Ernest August - biskup v Osnabrücku - AR medaile b.l. (1662) - Fortuna na zeměkouli, nápis / kružítko a nápis na stuze, Nesign., Ag 28mm, 6.636g, nep.rysky
Německo - Braunschweig - Wolfenbütel
Friedrich Wilhelm - AE medaile b.l. (cca 1810) - poprsí zleva a opis ve vavřínovém věnci / znak se šesti přilbicemi, Sign.Loos, bronz 28 mm, patina
Německo - Prusko
Loos, Lorenz, Schilling - živn.výstava v Berlině 1844 - sedící Germania zleva, opis / lokomotiva na mostě, bohatě zdobený věnec, opis, Sign., měď 44 mm, dr.hr.