Josef II. a Leopold II.
AR medaile na návštěvu uherských horních měst 1764 - portréty proti sobě, opis / jezdci v průvodu, písmo, Sign.Videman, 36mm, 17.430g, M.1926, dr.rysky, patina
Leopold II. a Marie Ludovica Španělská
Wideman - AR svatební jeton 22.VII.1765 - portréty proti sobě, opis / alegor.postavy se znaky na štítech a písmo, Sign., 28mm, 8.386g, M.1946, H.3238, patina
Leopold II., 1790 - 1792
Menší jeton na volbu ve Frankfurtu 30.9.1790 - poprsí zprava, opis / korunovační insignie na oltáři, písmo, Ag 22mm, 1.937g, Nov.D.2b, M.2207, H.3245, patina
Nesign. - medaile na holdov. belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / císař přijímá hold Belgie, klenoty, písmo, Ag 39mm, 26.078g, M.2229, H.3259, rys
Arcivévoda Ferdinand, 1754 - 1806
Wideman - AE pamětní medaile b.l. (1759) - poprsí čelně, opis / kniha a meč na zeměkouli, Boží oko, mraky, opis, Sign., 45mm, M.1880, dr.hr., dr.rysky
Arcivévoda Maxmilián, 1756 - 1801
Sign.WH - AR jeton na návštěvu Vídeňské mincovny 1774 - poprsí zprava, opis/ sedmiřádkový nápis, ornamenty, 25mm, 4.416g, M.2060, nep.rysky, pěkná patina R!
František II., 1792 - 1835
Větší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 14.7.1792 - koruna, žezlo, meč a jablko, opis / 9-řádkový nápis, Ag 24mm, 4.385g, Nov.E.7b, M.2269, nep.hr., patina
Větší jeton na korunovaci v Praze 9.8.1792 - stojící lev se znakem a křížem, opis / koruna a 8-řádk.nápis, Ag 25mm, 4.369g, Nov.H.3b, ČS.1436, M.2278, m.o.,rys.
Menší jeton na korunovaci v Praze 9.8.1792 - stojící lev se znakem a křížem, opis / koruna a 8-řádk.nápis, Ag 20mm, 2.188g, Nov.H.4b, ČS.1438, dr.hr., patina
Větší peníz na vyhl. Rakouského císařství 6.12.1804 - portrét zprava, opis / 4-řádk. nápis ve věnci a opis, Ag 25mm, 4.205g, ČS.1482, M.2336, Nov.O.1b, nep.rysky
Guillemard - návštěva vojen. ležení u Prahy 1804 - poprsí zprava, opis / císař na koni zdraví nastoupené vojáky, písmo, Sign., bronz 39 mm, PG.143, ČS.1441
Jeton na vítězství v bitvě u Lipska 18.-19.X.1813 - poprsí dvou císařů proti sobě, opis / bitevní scéna, město, opis, Sign.Steiner, postř.mosaz 33mm, M.2382
Velká cínová medaile na Vídeňský kongres 1814 - Viktorie na globu, poprsí 14 monarchů, opis / vítězný oblouk, opisy, Nesign., 72mm, M.2400, rysky, skvrnky
Vassallo - AE medaile na holdování v Miláně 15.5.1815 - poprsí zleva, opis / znaky Milána a Benátek, dvě koruny, vavříny, písmo, Sign., 42mm, Nov.R.1c, patina
Harnisch - Otevření veterinární kliniky ve Vídni 1823 - poprsí zprava, opis / budovy kliniky, 4-řádk.nápis a opis, Sign., Ag 50mm, 43.826g, dr.hr., dr.rysky R!
0/1
Lang - AR medaile na otevření knihovny Karla VI. 1826 -průčelí budovy a nápis / 6-řádkový nápis, Sign., 51mm, 52.483g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
Brandt - úmrtní medaile 15.3.1835 - poprsí zleva, opis / sedmiřádkový nápis ve věnci, Sign., měď 45 mm, M.2541, H.3484(Ag), nep.hr., dr.rysky, patina, téměř
Marie Terezie, manželka Františka II.
Menší jeton na korunovaci v Budíně 10.6.1792- koruna, žezlo a vavřínová snítka, opis / sedmiřádkový nápis, Ag 20mm, 2.197g, Nov.S.3b, M.2264, H.3330, poškrábaný
Arcivévoda Karel Ludvík - polní maršál, 1771 - 1847
Guillemard - AE medaile na mír v Luneville 1801 - poprsí v antické přilbě, opis / český znak, holubice nad krajinou, 42mm, 33.945g, M.2327, PG.121, nep.rys.
Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849
Detler - založ. Johannea v Grazu 16.7.1811 - medailon nad budovou, opis a nápis/ bohyně, student, znak u stromu, nápis, Ag 47mm, 61.278g, H.3589, pěkná pat.