Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1636 - Sv.Rupert / madona, ŠM.33-E-10, KM.87_dr.st. po o.
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
XV Krejcar 1686, ŠM.45-A-11
Salzburg-arcib., Jan Arnošt Thun, 1687 - 1709
1/2 Krejcar 1707 IE, ŠM.49-D-18_tém.
Salzburg-arcib., František Ant. Harrach, 1709 - 1727
Batzen (4 Krejcar) 1719, ŠM.52-D-15_tém.
1/2 Batzen (2 Krejcar) 1711, ŠM.51-A-16_tém.
Salzburg-arcib., Zikmund III.Schrattenbach, 1753-1771
1 Krejcar 1760 ŠM.62-A-16_dr.kraj.stř. tém.
Teplá u Mar.Lázní - klášter premonstrátů
Známka v hodnotě "10", b.l., znak kláštěra / hodnota "1" v ozdobném kartuši, Mosaz 23 mm, Pol.223_R! tém.
Trevír-biskupství, Karl Caspar von Leyen, 1652 - 1676
Petermengen 1663, KMG.28_R!
Veldes (Bled) ve Slovinsku
Pohled na kostel, lat.opis / Panna Marie, slovinský opis, b.l. Nesign., Postř.oválná med. 20x30 mm_orig.raž.ouško
Vratislav-biskup., Franz Ludwig v.Pfalz, 1683 - 1732
VI Krejcar 1693 LPH, Sa.198/75, Kop.6948_dr.ned.
2/2-
Krejcar 1700 LPH, letopočet vedle znaku, bez vnitřního perlovce SJ.208/83, Kop.6943
Vyšehrad-kapitula, Benedikt Henninger, 1802 - 1809
Instalační jeton, 1802 ( autor Ant.Guillemard )#Br Dva znaky pod mitrou, letopočet / 11řádkový nápis, Nesign., Bronz 23 mm, Don.4698(Ag), PG.134, Přib.692(Au), Gr.181(Ag)_RR!
Vyšehrad-kapitula, Václav Štulc, 1871 - 1887
Nesign. - stříbrný intronizační jeton, 30.VII.1871#Ag V gotickém mezikruží znak kapituly / 8řádkový nápis, Nepunc., Ag 24 mm, 4.63 g, Don.4704, Ho.4909, Přib.698, Gr.189
Nesign. - intronizační jeton, 30.VII.1871#Mos V gotickém mezikruží znak kapituly / 8řádkový nápis, Mosaz 24 mm, Don.4705(Cu), Ho.4909(Ag), Přib.698(Ag), Gr.189(Ag) - v mosazi neuváděn!_RRR!
Náboženské medaile
Hlava Krista se svatozáří, b.l., Litý patinov.bronz 130x280 mm _ve svatozáři 2 dírky pro uchycení jednostranná
Hlava Krista s trnovou korunou na kříži zleva, b.l. Lakovaná litina 270x360 mm_jednostranná
Náboženské med.: Nikl Milicz a jeho dílna v Jáchymově
Scéna prvního hříchu - Adam a Eva v Ráji, opis / scéna ukřižování opis, Ka.422 tab.LIV-5, Enz.207, Don.4372, Ag 35 mm, 13,46 g_R!
Náboženské med.: Concz Welcz a jeho škola
Stvoření Evy - Poslední soud, 1545 - 1569 Litá pozlac.bronz.medaile 62 mm, Ka.233, tab.XXXII/3, Enz.102_R!
Církevní medaile - ražené svátostky kruhové
Kristus na kříži, 2řádk.nápis / v šesti výsečích náboženské motivy, b.l., Punc.999,9, Ag 35 mm, 14,9 g
Slezsko pod Pruskem, Friedrich II. (1740-1786)
VI Krejcar 1758 B, Breslau, KM.8, Mart.143, SJ.104/23_dr.ned.okr.