4 000 Kč 6 000 Kč | Střelecké medaile a odznaky Rakousko -Innsbruck - na otevření hlavní zemské střelnice, b.l. (1893) Portrét císaře zprava, opis ú pohled na novou budovu střelnice pod horami, dvojitý opis, Sign.V.Dobihal, J.Christlbauer, 2x punc. na hr., Ag 36 mm, 19.48 g, Ho.3831 (uvádí pod r.1885), Haus.5385_R! 0/0 | | |