Marie Terezie a František Lotrinský
Moll - AR medaile na bitvu u Kolína 18.VI.1757 - dvojportrét zprava, opis/ sedící Aténa, sloup zlomený bleskem, písmo, Sign., 49mm, 43.191g, D.4476, hr. R!
František I., 1745 - 1765
AR menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 4.X.1745 - Boží oko, korunov.klenoty na oltáři, opis / koruna, 8-řád.nápis, Ag 21mm, 1.862g, M.1764, Nov.D.19b, pat.
Nesign. - AE jeton na holdování v Namuru 1745 - poprsí zprava, opis / znak, ornament a opis, Nesign., 31mm, 11.534g, H.2794, Nov.E.1a, exc., dr.hr., patina
Arcivév. Marie Anna a Karel Lotrinský
Doner - AR svatební jeton 6.I.1744 - dvojportrét zprava, opis / znak podložený pochodněmi, opis a nápis, Ag 28mm, 6.159g, M.1735, H.3092, patina R!
Josef II., 1780 - 1790
Větší peníz na korun. ve Frankfurtu 3.IV.1764 - Boží oko, meč a pluh na zeměkouli, opis / koruna a 9-řádk.nápis, Ag 24mm, 3.890g, M.1921, Nov.C.13b
Menší peníz na korun. ve Frankfurtu 3.IV.1764 - Boží oko, meč a pluh na zeměkouli, opis / koruna, nápis, Ag 20mm, 1.843g, M.1922, Nov.C.14b, kraj.střížek,pat.
Josef II. a Josefa Bavorská
Leopold II., 1790 - 1792
Větší jeton na volbu ve Frankfurtu 30.9.1790 - poprsí zprava, opis / korunovační insignie na oltáři, písmo, Ag 26mm, 3.886g, Nov.D.1b, M.2206, mírně just., pat.
AE menší jeton na holdování stavů ve Flandrech 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 3.517g, Nov.K.7c, M.0, H.3264, patina
Wirt - Právnická fakulta vídeňské university 1792 - poprsí zprava, latin. opis / 4-řádkový latin. nápis, Sign., měď 50mm, 59.531g, jako M.2254, skvrnky, pat.
Av. Ferdinand a Marie Beatrix de Este
Viedeman - AR jeton na svatbu v Miláně 15.10.1771 - dvojportrét, opis / Merkur a bůh řeky Pád se znaky, písmo, Sign., Ag 25mm, 3.982g, M.2035, H.3291, téměř
Marie Antonie ( M.Antoinette) - francouzská královna
J.A.König - AR medaile na cestu do Francie 1770 - zámek v Günzburgu, opis a nápis / 7-řádkový nápis ve věnci, Sign., 43mm, 27.491g, dob.ouško, hlazeno, pat.
František II., 1792 - 1835
Menší jeton na vyhl. Rakouského císařství 6.12.1804 - portrét zprava, opis / 4-řádk. nápis ve věnci a opis, Ag 20mm, 2.237g, ČS.1480, M.2337, Nov.O.2b, patina
AR medaile na návštěvu císaře v milán. mincovně 1816 - okřídlená hůl s dvěma hady, hrozen, klas, opis / nápis, Nesign., měď 37mm, 22.907g, M.2444(AE), skvr.
Harnisch - Rakouská privilegovaná banka ve Vídni 1821 - průčelí a nápis/ věnec, 5-řádkový nápis, ratolesti, Sign.Harnisch, Ag 43mm, 34.994g, pěkná patina
Marie Ludovica, manželka Františka II.
Manfredini - úmrtí císařovny v Miláně 1816 - portrét zleva, opis a nápis / letící Niké čelně, opis, Sign., měď 42mm, 36.004g, M.2445(Ag), H.3439(Ag), pat., tém.
František II. a Carolina Augusta
Ferrari - AE medaile na hold Benátska (1816) - portréty proti sobě, opis / 2-řádkový nápis ve věnci, opis, Sign., 48mm, M.2460(AR), H.3447(AR), rys., pat.
Arcivévoda Karel Ludvík - polní maršál, 1771 - 1847
Baldenbach - AR na vítězství nad Francií 9.IV.1799 - poprsí zleva v antické přilbě, opis/ Niké na sloupu s trofejemi, opis, 48mm, 26.247g, M.2321, H.3573, tém.
Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849