Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820
Pichler - AE pamětní medaile, b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, písmo, Sign., 47mm, 54.323g, Don.3889, hr., dr.rysky, patina
Šlik Štěpán a bratři, 1505 - 1526
Tolar 1525, Jáchymov - Weizelmann, BPM.394, Don.3758, 28.755g, na hraně dr.stopa po oušku, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina
Šlik Štěpán, 1487 - 1526
Pamětní posmrtná medaile 1532 - poprsí v klobouku zprava, vročení, opis / znak, opis, podobný jako BPM.423, ale patin. lité železo 30mm (cca 19.století)
Šlik Jindřich, 1612 - 1650
Tolar 1634 IC - s tit. Ferdinanda II., Planá-Candler, Don.3808, BPM.470, 28.678g, stopa po oušku, hlazen v ploše, dr.vady mater., dr.hr., dr.rysky, patina R!
Tolar 1646 CB - s tit. Ferdinanda III., Planá-Begner, Don.3821, jako BPM.486, 29.175g, krásná patina, téměř R!
Stifft, Andreas Josef, baron - lékař Františka II.
Lang - AR medaile na uzdrav. císaře Františka 1826 - poprsí zleva, opisy/alegorie návratu císaře k životu, opis, Sign., 48mm, 35.191g, H.7663, nep.rysky, patina
Thun-Hohenstein, Jindřich Karel
Thiede - medailon na účast v I.světové válce 1914/17 - poprsí zleva, opis / znak, opis, Sign., dutý bronzový medailon 100mm, 169.215g, krásná patina RRR!
Trautson, Pavel Sixtus, 1550 - 1621
2 Tolar 1618, mincovna Vídeň, PR.200, M.3259, H.5667, 57.154g, dr.vada materiálu, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina RR!
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Wolff - AE pamětní medaile 1824 - poprsí zprava, opis / 9-řádkový nápis, Sign., měď 41mm, 44.667g, D.3970, nápis na hraně, dr.hr., nep.rysky, krásná pat., téměř
Vichnerová - mosazná medaile b.l. (cca 2010) - poprsí zleva, vojsko, opis / Valdštejn na koni, dva paláce, nápis, 50mm, 57.823g, pěkná patina, zmenšená karta
Lukáš - replika tolaru 2002 - poprsí mírně zprava, opis / znak a opis, Nesign., Punc., Ag999, 40mm, 29.291g, kapsle
Krnov, Georg Friedrich, 1543 - 1603
2 Tolar 1599, Emisch, Sa.69 (typ podobný jako obr.17, ale letopočet a značka mincmistra nahoře), 57.411g, stopa po oušku, hr., dr.škr., rysky, patina RRR!
Lehnice-Břeh, Georg, Ludwig a Christian, 1639 - 1663
3 Krejcar 1657 E-W, Břeh-Weiss, Sa.321, 1.622g, nedor., skvrny, patina
Krejcar 1659 EW, Břeh-Weiss, Sa.341 (obr.120), 0.738g, nedor., skvrny, patina
Lehnice-Břeh, Christian, 1639 - 1672
3 Krejcar 1659 bz, Pfahler, jako Sa.418 (obr.149), 1.735g, nep.nedor., skvrnky, patina
Opava, Karel Liechtenstein, 1614 - 1627
3 Krejcar 1616 BH, Haase, Sa.23 (obr.10), Kop.6367, 1.624g, dr.vady mater., nep.nedor., pěkná patina
Chur-biskup., Ulrich VII. von Federspiel, 1692 - 1728
Bilonový bluzger 1725, KM.131, 0.723g, nep.exc., patina
Jáchymov : Nikl Milicz a jeho dílna
Poslední večeře Páně, opis, 1546 / Kristus na globu mezi Pannou Marií a Janem Křtitelem, opis, Katz.346, Don.4341, litý bronz 52 mm, velká stopa po oušku, hr.
-2/2-
Lüttich-biskup., Maxmilián Jindřich Bav., 1665 - 1688
Ducatone 1680, KM.84, Dav.4296, 31.927g, drobné vady materiálu, dr.vady razidla, mírně just., patina R!
Olomouc
Soušek - kanonizace Jana Sarkandera 2005 - umučení J.S., kaple, andělé, opis / svatý J.S. navštívený andělem, 4-řádkový nápis, patinovaná měď 54 mm R!