Numerianus, 283 - 284
AE Antoninianus, Rv:"IOVI.VICTORI.", stojící Jupiter, S.3331, RIC.410 - mincovna Řím - blíže nedatován, krásná patina
1/1-
Carinus - jako césar, 282 - 283
AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVGG.", bohosluž. náčiní, podobný jako S.3353, RIC.157 - Řím - 6.dílna - blíže nedat., mírně exc., stopy původ. postříbření, patina
1/2
Carinus, 283 - 285
AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVG.", stojící Merkur, S.neuvádí, RIC.264 - mincovna Řím - 4.dílna - blíže nedatován, původní postříbření, pěkná patina
-1/1
Magnia Urbica - manželka Carina
AE Antoninianus, Rv:"VENVS.VICTRIX.", stojící Venuše, S.3390, RIC.343 - minc. Řím - ražba z let 283 - 285, mírně kor., patina R!
2/2
Carausius, 287 - 293
AE Antoninianus, Rv:"PAX.AVGGG.", stoj. Pax, RIC.136, podobný jako S.3463 - mincovna Londinium - blíže nedatován, mírně exc., krásná patina R!
1/1
Allectus, 293 - 296
AE Quinarius, Rv:"VIRTVS.AVG.", galéra, S.3496, RIC.128 - mincovna Camulodunum - blíže nedatován, nep.nedor., krásná patina R!
Diocletianus, 284 - 305
AR Argenteus, Rv:"VIRTVS.MILITVM.", RIC.6.40a, S.3405 - Řím - 3.dílna - ražba z let 295-297, 2.918g, krásná patina, téměř R!
0/0
AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", RIC.284, S.3410 - Heraclea - 1.dílna - ražba z let 284 - 294, stopy původního postříbření, pěkná patina
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.19a, S.3433 - Thessalonica - 1.dílna - ražen 298 - 299, nep.nedor., dr.škr., stopy původ. postříbření, patina
Maximianus Herculius, I.období vlády, 286 - 305
AR Argenteus, Rv:"XCVI/T" ve věnci, RIC.6.20b - S.3507 - mincovna Ticinum - ražba z roku 295, dr.vada razidla R!
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.27b, S.3533 - Aquileia - 1.dílna - ražba z roku 299, pat.
-1/1-
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.657, S.3533 - Treveri - 1.dílna - ražba z let 305 - 307, nep.exc., pěkná patina
AE Follis, Rv:"SACRA.MONET.AVGG.ET.CAES.NOSTR.", S.3537, RIC.45b - Ticinum - 3.dílna - ražba z let 300 - 303, exc., nep.nedor., pěkná patina
Maximianus Herculius, II.období vlády, 306 - 308
AE Follis, Rv:"CONSERV.VRB.SVAE.", chrám, RIC.6.118, S.3544 - Aquileia - 1.dílna - ražba z roku 307, oválný střížek, nedor., patina R!
Maximianus Herculius - posmrtná ražba - po roce 310
AE3, Rv:"REQVIES.OPTIMOR.MERIT.", S.3552, RIC.41 - Siscia - ražba z let 317 - 318, nedor., patina R!
Maximianus Galerius - jako césar, 293 - 305
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.20b, S.3608 - Heraclea - 1.dílna - ražba z let 297 - 298, dr.vada materiálu, původní postříbření, krásná patina
Maximianus Galerius, 305 - 311
AE Follis, Rv:"GENIO.AVGVSTI.", S.3617, RIC.198a - Siscia - 2.dílna - ražba z let 309 - 310, nep.nedor., pěkná patina
Galeria Valeria, manželka Maximiana Galeria
AE Follis, Rv:"VENERI.VICTRICI.", S.3630, RIC.46 - Cyzicus - 4.dílna - ražba z let 308 - 309, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
Maximinus II. Daia - jako césar, 305 - 310
AE Follis, Rv:"GENIO.CAESARIS.", S.3653, RIC.55 - Cyzicus - 3.dílna - ražba z let 309 - 310, pěkná pat.
Maximinus II. Daia, 310 - 313
AE Follis, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.227b, S.neuv. - Siscia - 5.dílna - ražba z roku 312, nep.nedor., pěkná patina