Scharff - Vídeňská numism. spol. na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, opis/ latinský nápis ve věnci, opis, Sign., Punc., patinované Ag, 38mm, 22.520g R!
Scharff - jubilejní V.spolk.střelby ve Vídni 1898 - poprsí zprava, nápis / znak, puška, terč, dubová ratolest a nápis, Sign., bronz 37mm, 24.494g, dr.rys.
Nesign. - AR medaile na návštěvu v Berlíně 1900 - dvojportrét zprava, opis/ dva znaky, 5-řádkový nápis, Punc., Ag990, 35mm, 18.828g, nep.rysky, pěkná patina
Neuberger - 225 let morové epidemie 1679/1904 - Fr.Josef I. a Leopold I., opis/ kostel, procesí, opis a nápis, Sign., patin.bronz 33mm, 17.963g, skvrnky
Hejda - plaketa na 60 let vlády 1908 - poprsí zleva, vročení / koruna, skupina osob, vavříny, vročení a nápis, Sign., patinovaný bronz 57x80 mm, pův.etue
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Canzani - AE medaile na návštěvu milán. mincovny 1857 - dvojportrét zleva, latinský opis / 8-řádkový nápis, Sign., 56mm, 77.327g, H.3773, krásná patina R!
Arcivévodové Maximilian a Karel Ludvík
Radnitzky - medaile na dokončení Votiv. chrámu 1879 - dvojportrét zleva, vavříny, opis / průčelí chrámu, dvojitý opis a nápis, Sign., bronz 78mm, H.3991, hr.
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Scharff - nikl. medaile na památku sňatku 10.5.1881 - dvojportrét zprava, opis / Venuše a Eros nesou erby manželů ve věnci, opis, Sign., 50mm, Don.3251 R!
Tautenhayn - AR medaile na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét, opis / anděl s pochodní a květy, opis, Sign., 55mm, 81.953g, Don.3252, H.4002, nep.hr., tém.
Arcivévoda František Ferdinand, 1863 - 1914
Hartig - AE jednostranná úmrtní medaile spolku přátel mincí a medailí 28.6.1914 - poprsí zprava, opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Arcivévoda František Salvator, 1866 - 1939
Korchann - pamětní plaketa 1916 - poprsí zleva, nápisy, Sign., patinovaný bronz 50x70 mm, téměř
Arcivévodkyně Marie Annunciata, 1876 - 1961
Hartig - abatyše ústavu šlechtičen v Praze 1916 - portrét zleva, nápis / Pražský hrad, Karlův most a znak s nápisem, Sign., pat.bronz 65 mm, MZČ.238/3
Arcivévoda František Josef Otto, 1912 - 2011
Kautsch - medaile k pátým narozeninám 1917 - portrét zprava, opis / korunov.znak, vavřínové snítky a opis ve věnci, Sign., patinovaný bronz 65 mm
Jesenský Johann - rektor Karlovy university, + 1621
Nesign. - pamětní medaile b.l. (cca 17. - 19.stol.) - poprsí v klobouku, lat.opis / rodový znak, lat.opis, lité a cizelované stříbro 44mm, 47.266g, BPM.172
Mitrovský z Mitrovic a Nemyšle, Antonín Friedrich
AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, Don.3607, patina, téměř
AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, dr.hr., dr.rysky, patina
Nádherný-Borutín, Ervín a Dinka z Ringhofferů
Svatební medaile 1900 - dva andělé drží korunu nad rodovými znaky a květy / 10-řádkový nápis ve věnci, Nesign., postříbřený bronz 50 mm, nep.setřeno, patina
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
I.M.Scharff - AE medaile na italská vítězství 1849 - poprsí zprava, opis / Victoria zpředu s vavřínovým věncem, opis, Sign., 57mm, D.3683, M.2650, lakovaná
Seidan - AE medaile Jednoty krasoumné v Čechách 1859 - hlava zleva, opisy/ pomník maršála v Praze, nápisy a opisy, Sign., 80mm, Don.3698, dr.hr., lakovaná
Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820
Pichler - AE pamětní medaile b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, opis a nápis, Sign., 47mm, 50.662g, Don.3889, patina, tém.