Československo - zasloužilý, vzorný... pracovník
Za obětavou a záslužnou práci ČSČK...III.stupeň - číslovaný č.52 - 2 jehly, mírně poškoz smalt
-1/-/1
Vzorný pracovník - hornictví - černo-zelená stuha - sp špendlík
1/-/1
Vzorný pracovník hutnictví, strojírenství a elektrotechniky se stužkou - sp špendlík
Zasloužilý pracovník Královopolská BRNO...II.stupeň - sp špendlík
1/-/0
Okresní odborová rada ROH Karviná I., II. a III. stupeň - sp špendlík ...3ks
0/0/0
Zasloužilý pracovník Královopolská BRNO...III.stupeň - sp špendlík
Zasloužilý pracovník OKD Ostrava důl Paskov, se stužkou - Kremnica - sp špendlík
Vzorný pracovník resortu paliv a energetiky - sp špendlík
Odznaky - Legie, Pichl Ivan Bojislav 1850-1923,
Odznak - Legie, 20 let ČS domobrany z Itálie 1918-38 - signováno - Měřička.65 - masiv, jehla
Odznaky - Legie, Březa Rudolf 1888-1955
Odznak - Legie, Sjezd ČS obce legionářské - signováné - plech, jehla
Odznaky - Legie
Odznak - Legie, Pamětní odznak 35 pěší pluk, Foligno 1918-48 - signováno MM - masiv, jehla
Odznak - Legie, Zborov 1917 - Al, jehla
Odznaky - Skauti
Odznak - Skaut, Skautský slibový odznak - I. republika, značen "B 8562" - zavírací špendlík
Odznak - Skaut, Lilie malá do klopy - I. republika - rýhovaný špendlík
Odznak - Skaut, Lilie malá do klopy - 60-leta 20 stol., zelený podlož filc - špendlík
Odznak - Skaut, Vlček do klopy - I. republika - trn se závitem a matice
Odznak - Skaut, Pamětní odznak k 35 let českého skautingu a 70 narozeninám AB Svojsíka 1911-1946, vodorovný špendlík
Odznak - Skaut, Polsko - konvolut skautský odznaků ...4ks
Sucharda Stanislav 1866-1916
Odznak - Sokol, Sokolský odznak "Na stráž" - Kremnica - masiv, jehla