Georg V. 1910-36, 25 cents 1913, KM.105, Ag(800/1000), 2,92g...patina
Edward VII. 1901-10, 10 cents 1902, KM-97, Ag(800/1000), 1,67g
1/-1
1 Duit 1755 a 1790, minc. Utrecht, KM.111,1...2ks
1-2
Georg V. 1910-1936, 1/4 Rupie 1918, KM.518, ...2,92g, Ag(917/1000), dr škr v ploše
Mutsuhito (Meiji) 1867-1912, 10 Sen, rok 31 (1898) - Y.23, 2,7g Ag(800/1000)
Yoshihito (Taisho) 1912-1926, 1 Sen, rok 4 (1915) a rok 7 (1918), Y 42, Bronz...2ks
0-0
Georg V. 1910-36, 1 cent 1919 KM-32 ...2ks
0-1
10.000 Won - 1987, Olympiada Soul, kapsle+certifikát, KM 62, Ag 33,62g (925/1000), 40mm
PROOF
10.000 Won - 1988, Olympiada Soul, kapsle+certifikát, KM 74, Ag 33,62g (925/1000), 40mm
50 Dollar - 1987, Olympiada Soul, kapsle+certifikát, KM 40, Ag 28,28g (925/1000), 38,61mm
Sportovní medaile - Volejbalista - 5 hráčů při hře, Sign., bronz, 60x50 mm, zadní str. potřís. pravděpodobně lepidlem
0/2
Jednostranná medaile se sportovní tematikou - postava tenisty při hře, signovano, bronz, 38x48 mm,
-0
Jsem ražen z českého kovu 1928 - Nov.I.C, Ag výtěžková medaile,...20g, Ag(987/1000), Sign., pr. 34 mm,
SVU Mánes - na památku otebření budovy 1930 - hlava J. Mánesa zprava, opis, Budova SVU Mánes, řeka 4-řádkový opis, sign., pr. 40 mm, patinovaný bronz
Osvoboditel T.G.Masaryk - Hlava zprava, opis, Bronz (patinovaný),52x61mm, jednostranná plaketa, v Rev naletovány kov jazýčky pro uchycení
T.G.Masaryk - O.Španiel - 1935 k 85.narozeninám, Ag 14,6g(987/1000),pr.32mm (lesklá), Av:poprsí zprava, opis Rev:sedmiřád nápis lipová a vavřín snítka, Nov.01.100a
T.G.Masaryk - O.Španiel - 1935 k 85.narozeninám, Bronz,pr.60mm, Av:poprsí zprava, opis Rev:sedmiřád nápis lipová a vavřín snítka, Nov.01.097f
T.G.Masaryk - O.Španiel - 1935 k 85.narozeninám, Bronz, pr.50mm, Av:poprsí zprava, opis Rev:sedmiřád nápis lipová a vavřín snítka,
T.G.Masaryk - O.Španiel - 1937 úmrtní medaile, Ag 14,6g(987/1000),pr.30mm (mat), Av:poprsí zleva, vavřín ratolest, opis Rev:truchl. postava, palmy, Nov.01.138a