Střelecké medaile a odznaky
Německo - Pommern (Pomořany) - střelecký odznak k regionální střelecké slavnosti 9. a 10.6.1902 8cípá paprskovitá hvězda, uprostřed pomořanský znak, Punc.0,990 Ag 36,5x36,5 mm_orig.ouško
Německo - Rujana - Bergen na Rügenu - střelecký kříž k regionální střelecké slavnosti 28.-29.6.1882 Tlapatý kříž s paprsky, Ag 31x31 mm, 4,72 g_odstr.ouško
Německo - Stuttgart - V.německé střelby 1875 Korunovaný znak města ve věnci, opis / stojící alegorická postava s věncem štítem, Sign.K.Schwenzer, Ag 42 mm, 23.74 g, Bur.741
Německo - Dinkelsbühl - župní střelby župy č.7, 1931 Stojící střelec s puškou, na stuze opis, dva štíty se znakem a uprostřed terč, Plastický kruhový postř. odznak 40 mm_připínací
Rakousko - Waidhofen - medaile k 400.výročí a IX.dolnorakouské střelby 16.-.24.5.1914, znak města, opis / 10řádk.nápis ve věnci Nesign., Punc. Ag 36 mm, 19,95 g
Německo - Nürnberg (Norimberk) - květinové střelby 1579 Stojící Cupido s lukem a věncem, opis / 6řádk.nápis, vročení Sign.V.Maler, Pb 23,5 mm, 5,53 g_R!
Maxmilián I., 1493 - 1519
Svatební zlatník (Guldiner) 1479, poprsí Maxmiliána I. zprava, opis / poprsí Marie Karoliny zleva, opis, Ag 40 mm, 23,03 g, LG.II.16, Wilcz.15, Hess.1930/15 (mince Maxm.I.)_RR!
Ferdinand I., 1526 - 1564
1/2 Tolar b.l., Hall, MA.3 (tab.3/39), Mo.1618_dr.okr.raž. R!
Zlatník (60 Krejcar) 1562, Hall, M-A.45 (tab.3/36), Mor.220, Ma.1726-7 _dr.prask.ražb. R!
Zlatník (60 Krejcar) 1564, Hall, M-A.47 (tab.3/36), Ma.1738_č.ned.
10 Krejcar 1561, Tyroly-Hall, MA.44 (tab.4/7), Ma.1760_R!
1/2 Batzen (2 Krejcar) 1522, Korutany - Sv.Vít M.A.7, tab.3/25, Mar.1482_č.ned. R!
Krejcar b.l., Tyroly - Hall, M-A.5 (tab.4/16), Markl.1714_dr.ned.
Fenik 1536, Horní Rakousy-Linec, pod.Sa.715/291 (let.1527) M.A.19 tab.2/23, Mar.1837
-1/-
Početní fenik 1562 pro Dolní Rakousko, mincm.A.Hartmann pětidílný znak, opis / dvouhlavý orel, opis, Cu 25 mm, Neum.982, Prokisch.A.3/1/35 (samostatný typ)_R!
Arcivévoda Karel Štýrský, 1564 - 1590
Tolar 1590, Štýrský Hradec, M-A.76_dr.rys. v av.
Ferdinand II. jako arcivévoda Štýrský, 1592 - 1637
Tolar 1614, Her.53, Dav.3311_dr.okr.raž. R!
Ferdinand II., 1619 - 1637
Tolar 1624, Vídeň-Fellner, Her.370b_v.stř. na hr., škr. v av.
1/2 Tolar 1624, Vídeň-Fellner, M-A.118, tab.16/5, Her.688
24 Krejcar kiprový 16ZZ, Vídeň-Fellner, jako Her.943, ale tuto podobu letopočtu nezná_R!