František II., 1792 - 1835
Guillemard - návštěva vojen. ležení u Prahy 1804 - poprsí zprava, opis / císař na koni zdraví vojáky, písmo, Sign., bronz 39 mm, PG.143, ČS.1441, téměř
Lerch - německá medaile na obsazení Paříže 30.5.1814 - nápis ve vavřínovém věnci/ nápis uvnitř roztrhaného řetězu, Sign., patinované lité železo 53 mm, lakovaná
Loos a Koenig - úmrtní medaile 1835 - poprsí zprava, a opis/ truchlící Austrie, Hungarie a Bohemie, písmo, Sign., zlacený bronz 41mm, ČS.1454, skvrnky, patina
Marie Terezie, manželka Františka II.
Větší jeton na korunovaci v Budíně 10.6.1792 - koruna, žezlo a vavřínová snítka, opis/ 7-řádk.nápis, Ag 25mm, 4.398g, Nov.S.2b, M.2263, H.3330, pat., tém.
Marie Ludovica, manželka Františka II.
AR menší peníz na korunovaci v Bratislavě 7.9.1808 - lilie, opis / koruna a 6-řádk. nápis, Nesign., 21 mm, 2.190g, Nov.U.3b, M.2361, H.3402, úhoz, dr.rys., pat.
Carolina Augusta, manželka Františka II.
AR menší peníz na korunovaci v Bratislavě 25.9.1825 - říšské jablko, vavřínová a palmová snítka, opis / nápis, 20mm, 2.178g, Nov.V.2b, M.2500, H.3472, patina
Arcivévoda Josef Antonín - uherský palatin, 1776-1847
Boehm - AR medaile na 50 let správy Uher 1796/1846 - poprsí zprava, maďar.opis / 4-řád.maďar.nápis, věnec, Sign., 53mm, 70.015g, H.3586, dr.hr.,dr.škr.,tém. RR!
Arcivévoda Rainer - místokrál v Lombardii, 1783-1853
Manfredini - AR pamětní medaile 1818 - poprsí zprava, opis / Minerva, Merkur a Ceres, opis a nápis, Sign., 37mm, 28.250g, H.3597, M.2479, dr.hr., dr.rysky RR!
Manfredini - AE pamětní medaile 1818 - poprsí zprava, opis / Minerva, Merkur a Ceres, opis a nápis, Sign., 37mm, 36.608g, H.3597(AR), M.2479(AR), patina R!
Ferdinand V., 1835 - 1848
Nesign. - AR miniaturní medaile 1815 - portrét zprava a opis/ dubový věnec, korunovaný znak, vročení, opis, Nesign., 11mm, 0.609g, M.2437, nep.hr.,nep.rys.,pat.
Větší jeton na korunovaci v Bratislavě - 28.IX.1830 - dvojportrét Františka II. a Ferdinanda, opis / koruna a nápis, Ag 24mm, 5.471g, M.2516, Nov.A.3b, rys.,pat.
Menší jeton na korunovaci v Bratislavě - září 1830 - dvojportrét Františka II. a Ferdinanda, opis / koruna a nápis, Ag 20mm, 3.277g, M.2517, Nov.A.6b, pat.,tém.
Neuss - AR medaile na nastoupení vlády 1835 - hlava zprava, opis/ 7-řádk.nápis ve věnci z dubu a vavřínu, 33mm, 12.400g, Nov.B.1a, M.2545, H.3612, dr.hr., pat.
Schön - AE medaile na nastoupení vlády 1835 - hlava zprava, opis / koruna a 3-řádk.nápis ve věnci, Sign., 50mm, M.2544, Novák.B.2b
Boehm - AE medaile na korunovaci v Praze 7.9.1836 - poprsí zprava,opis / ležící lev, korunovaný znak, písmo, 47mm, Nov.D.1c, ČS.1493, P.III/3, krásná pat.
Lerchenau - AR medaile na korunovaci v Praze 1836 - stojící král, koruny na podušce, Pražský hrad, opis / znak, opis, 35mm, 17.207g, Nov.D.2b, ČS.1491, nep.hr.
AR větší jeton na korunovaci v Praze 7.9.1836 - hlava zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk. nápis, Nesign., 20mm, 5.473g, Nov.D.3b, ČS.1495, M.2564, hr., patina
AR menší jeton na korunovaci v Praze 7.9.1836 - hlava zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk. nápis, Nesign., 18mm, 3.287g, Nov.D.4b, ČS.1494, M.2565, patina
Boehm - AR medaile na holdování v Sedmihradsku 1837 - korunov. poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis, 47mm, 43.795g, Nov.E.1b, P.4/2, M.2567, krásná patina
AR větší jeton na korunovaci v Miláně - září 1838 - hlava zprava, opis / koruna a 5-řádkový nápis, 20mm, 5.464g, Nov.G.8b, P.6/18, hr., dr.úhozy, patina