Brno. Česká společnost vojenské historie. Raduit de Souches, portrét s mečem. Bronz patin., 40 mm, 39 g, ražené ouško. Zeman, SMK.
Brno. Česká společnost vojenské historie. Raduit de Souches, portrét s mečem. Bronz patinovaný Cu, 40 mm, 36,2 g, ražené ouško. Zeman, SMK. Č. 17.
ČR
Slavkov - bitva tří císařů, 1805-1995. Bronz poměděný, 70 mm, 142,1 g. K. Zeman, SMK. Lakováno.
Slavkov - bitva tří císařů, 1805-1995. Ag .900, 40 mm. K. Zeman, SMK. Etue zapečetěná.
Slavkov - bitva tří císařů. Napoleon s vojskem, na R zdvižená ruka, zlomený meč, AUSTERLITZ SLAVKOV 2.XII.1805. Cu, 70 mm, 176,7 g. K. Zeman, SMK.
Slavkov - bitva tří císařů. Napoleon s vojskem, na R zdvižená ruka, zlomený meč, AUSTERLITZ SLAVKOV 2.XII.1805. Bronz postř., pat. na starostříbro, 70 mm, 144,1 g. K. Zeman, SMK.
180. výročí bitvy u Slavkova. Portrét Napoleona zleva / mohyla, datace, opis. Litá medaile Pb, 36 mm, 34 g. T. R. Dušek, vlastní ražba.
500. výročí bitvy u Lipan 1434-1934. Vojevůdce se zlomeným mečem, datace, 9řádkový nápis. Bronz, tm. pat., 50,5 mm, 47,2 g. K. Beutler, MK.
Vladislav a Ludvík Jagelonský, replika tlustého groše, na R panovník. Ag, 30 mm, 9 g, nepunc. Nesign.
Jiří z Poděbrad. 500 let mírových snah. Poprsí zleva, opis, 1420-1471 / listina s pečetí, PROIECTUS PACIS GENERALIS, český lev. Bronz pat., cca 62 mm, 108,6 g. Sign. JP (Jiří Prádler)
Karel IV, 600 let úmrtí 1378-1978. Portrét zpŘím,a, datace, na R český lev, opis. Bronz, 71-72 mm, 129,1 g. Sign. nečitelná. Baše neuvádí.
Karel IV., Škopkův betlém. K 60tinám sběratele Milana Baše. Bronz, 80 mm, 235 g. Sign. J.M.Š. 2001. Baše II.díl, 183.
Ak. soch. Andrej Peter - 70 let 1912-1982. Portrét zleva, AD MULTOS ANNOS / sedící Múza, v pozadí mince a medaile z jeho tvorby. Bronz postř., 50 mm, 58,6 g. Muzeum mincí a medailí Kremnica.
Státní tiskárna cenin Praha. Lis, 100 Kčs, portrét, opis / Svolinského kytice. Bronz pat., 49,5 mm, 58,8 g. Nesign.
Banská Štiavnica. 700 let báňského práva. Ag .987, 28 mm, 4,8 g. A. Peter, Kremnica.
Denár Vladislava I. Kníže na trůnu, opis / postavy sv. Václava a Vojtěcha, opis. Bronz, 38,5 mm, 40,7 g. Nesign.
Tolar z Velvar. Městský znak, opis / tolar M. Terezie. Bronz postř., 40,5 mm, 42,3 mm, nesign. SMK.
Vladislav II., replika 1/2 tolaru z r. 1499. Sv. Ladislav na koni. Ag .925, pat. na starostříbro, 40 mm, 23 g, 3 puncy. Ján Černaj, SMK. Plexietue.
Vladislav II., replika 1/2 tolaru z r. 1500. Sv. Ladislav na koni. Ag .925, 40 mm, 26,8 g, 3 puncy. Ján Černaj, SMK. Plexietue.
Vladislav II., replika 1/2 tolaru z r. 1500. Sv. Ladislav na koni. Varianta B v opisu, letopočtu a kresbě světce. Ag .925, 40 mm, 24,4 g, 3 puncy. Ján Černaj, SMK. Plexietue.