Münsterberg (Ziebice) - město
Haléř b.l., Kop.8908, SJ.-, Sa.-, Fr.379_R!
Opava, Karel Eusebius Lichtenstein, 1627 - 1684
Krejcar 1629 MW, SJ.42/14, Fr.3169, Kop.6404_R!
Osvětim - město
Haléř (15.stol.), Kop.8682, SJ.1/1_R!
Těšín, Alžběta Lukrécie, 1625 - 1653
Grešle 1650 G-G, Kop.5672, SJ.112/45
Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich, 1664 - 1697
XV Krejcar 1675 SP, SJ.213/60, Kop.6220, E.M.145_R!
Střelecké medaile a odznaky
Německo - Mnichov - na XV.německé spolkové střelby 1906 Korunovaný orel zprava, ANNO DOMINI 1906 / tančící muž s terčem MÜNCHEN, Sign.D, Ag 40 mm, 29.97 g
Německo - Rochlitz (v Sasku) - jubilejní střelecký věnec 1904 Stojící sv.Šebestián, něm.opis / rochlitzský střelecký znak - propůjčen 1700, opis, Nesign., Ag 33 mm, 15,83 g_dr.skvr., dr.škr.
Německo - Mnichov XVIII. německé spolkové střelby 1927 6řádk.nápis na větvičce / stylizovaná německá orlice, vročení Punc.na hr. 950, Ag 40 mm, 30,84 g_tém.
Údobí let 1918 - 1938
5 Kč 1925, 1926_2 ks
5 Kč 1925 dr.rysky 1/1, 1938_2 ks tém.
5 Kč 1927_R!
5 Kč 1927_2x dr.hr. R!
5 Kč 1928 - krátké vlnovky_tém.
5 Kč 1928 tém.0/0, 29 tém.0/0, 30_3 ks
5 Kč 1928 var. větší vlnovky_tém.