Valerianus I., Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 4 (= 256/257), sedící orel zleva, podobná jako SGI.4511, K-G.88/23, Dat.5184, För.1028-32, 8.973g, nepravidelný okraj, pěkná patina
Gallienus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, Rv: sedící orel zprava, rok 13 (= 265/266), podobná jako SGI.4629, K-G.90/86, För.1080-1081, 9.232g, nedor., patina
Bil.tetradrachma, rok 15 (= 267/268), sedící orel zleva, jako SGI.4630, K-G.90/97, 9.241g, vada mater. na hraně, pěkná patina
Salonina - manželka Galliena, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 12 (= 264/265), stojící Eirene zleva, ratolest, podobná jako SGI.4695, K-G.91/33, Dat.5331, För.1106-1107, 9.680g, mírně exc., patina
Bil.tetradrachma, rok 15 (= 267/268), sedící orel zprava, podobná jako SGI.4695, K-G.91/49, Dat.5346, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina
Claudius II., Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, Rv: sedící orel zprava, rok 1 (= 268/269), podobná jako SGI.4741, K-G.104/1, För.1128-1130, 7.373g, nedor., patina
Bil.tetradrachma, rok 2 (= 269/270), poprsí Hermanubise zprava, jako SGI.4742, K-G.104/25, 10.154g, nepravidelný okraj, patina, skvrny
Probus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 2 (= 276/277), stojící Elpis zleva, SGI.4767, K-G.112/8, Dat.5533, För.1202, 8.906g, mírně exc., mírně kor., patina
-2/1-
Bil.tetradrachma, rok 6 (= 280/281), sedící orel_P_31 zprava, podobná jako SGI.4771, K-G.112/31, Dat.5557, 7.076g, pěkná patina
Carinus - jako césar, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 1 (= 282/283), orel mezi dvěma standartami, podobná jako SGI.4778, K-G.115/1, Dat.5578-5579, För.1223, 7.419g, pěkná patina
Numerianus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 2 (= 283/284), orel mezi dvěma standartami, podobná jako SGI.4782, K-G.114/7, Dat.5616-5617, För.1234, 7.478g, exc., pěkná patina
Diocletianus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 1 (= 284/285), Tyché ležící_007 na leictisterniu, podobná jako SGI.4784, K-G.119/07, Dat.5766, 7.669g, nepravidelný naprasklý střížek
Bil.tetradrachma, rok 3 (= 286/287), sedící orel zleva, jako SGI.4784, K-G.119/25, För.1255-1256, Dat.5796-5797, 7.300g, naprasklý okraj, patina
Bil.tetradrachma, rok 3 (= 286/287), stojící Tyché zleva, jako SGI.4784, K-G.119/37, Dat.5755, För.1262, 9.098g, nep.nedor., pěkná patina, téměř
Bil.tetradrachma, rok 4 (= 287/288), Niké kráčející doprava, jako SGI.4785, K-G.119/49, För.1269-1270, 7.102g, nep.exc., pěkná patina, téměř
Bil.tetradrachma, rok 8 (= 291/292), sedící Zeus zleva, jako SGI.4786, K-G.119/81, Dat.5780, För.1286, 8.531g, pěkná patina
Maximianus I., Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, Rv: stojící Homonoia zleva, rok 3 (= 287/288), podobná jako SGI.4792, K-G.120/27, För.1305, 8.391g, patina
Arabia Felix, Himyarité, 50 - 150 po Kr.
AR Quinar - miskovitý, hlava zprava, trojzubec / malá hlavička, opis v himyaritském písmu, SGI.5718, 1.139g, pěkná patina
Persie, Sásánovci, Šápúr II., 309 - 379
AR Drachma - malý střížek, poprsí zprava, opis / ohňový oltář se dvěma strážci, podobná jako MA.875, 3.805g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
Indie, Indoskýtové, Azez II., 35 př.Kr. - 5 po Kr.
AE Drachma, král na koni, opis / stojící Zeus, opis, monogramy, jako MA.2420, 2.453g, exc., tmavá patina