Claudius Gothicus, 268 - 270
AE Antoninianus, Rv:"LIBERALITAS.AVG.", Liberalitas stojící čelně, S.3110, RIC.57 - mincovna Řím - blíže nedatován, pěkná patina
1/1-
AE Antoninianus, Rv:"PAX.AVG.", Pax stojící čelně, podobný S.3115, RIC.186 - mincovna Siscia - blíže nedatován, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
1/1
AE Antoninianus, Rv:"PM.TR.P.II.COS.P.P.", stojící císař zleva, S.3116, RIC.10 - mincovna Řím - ražba z roku 269, exc., nedor., patina, lakovaný
-1/1-
AE Antoninianus, Rv:"SPES.PVBLICA." stojící Spes, podobný jako S.3120, RIC.102 - mincovna Řím - blíže nedatován, nep.nedor., pěkná patina
AE Antoninianus, Rv:"VIRTVS.AVG." stojící Mars zleva, S.3124, RIC.109 - mincovna Řím - blíže nedatován, nep.nedor., pěkná patina
Quintillus, leden - duben 270
AE Antoninianus, Rv:"PROVIDEN.AVG." stoj.Providentia, S.neuvádí, RIC.71 - mincovna Řím - blíže nedatován, redukovaný střížek, nedor., patina
-1/2
Aurelianus, 270 - 275
AE As, Rv:"CONCORDIA.AVG.", stojící císař, císařovna a hlava Sola, S.3176, RIC.80 - mincovna Řím - blíže nedatován, mírně nedor., pěkná patina RR!
2/2
Florianus, duben - červen 276
AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", císař a Concordia, S.neuvádí, RIC.116 - Cyzicus - 5.dílna - blíže nedatován, oválný střížek, pěkná patina R!
Numerianus, 283 - 284
AE Antoninianus, Rv:"IOVI.VICTORI.", stojící Jupiter, S.3331, RIC.410 - mincovna Řím - blíže nedatován, krásná patina
Carinus - jako césar, 282 - 283
AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVGG.", bohosluž. náčiní, podobný jako S.3353, RIC.157 - Řím - 6.dílna - blíže nedat., mírně exc., stopy původ. postříbření, patina
1/2
Carinus, 283 - 285
AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVG.", stojící Merkur, S.neuvádí, RIC.264 - mincovna Řím - 4.dílna - blíže nedatován, původní postříbření, pěkná patina
-1/1
Carausius, 287 - 293
AE Antoninianus, Rv:"PAX.AVG.", stojící Pax, RIC.880, S.3480 - neznámá britská mincovna - blíže nedatován, oválný střížek, pěkná patina R!
Allectus, 293 - 296
AE Quinarius, Rv:"VIRTVS.AVG.", galéra, S.3496, RIC.128 - mincovna Camulodunum - blíže nedatován, nep.nedor., krásná patina R!
Diocletianus, 284 - 305
AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", RIC.284, S.3410 - Heraclea - 1.dílna - ražba z let 284 - 294, stopy původního postříbření, pěkná patina
Maximianus Herculius, I.období vlády, 286 - 305
AE Antoninianus, Rv:"VIRTVS.AVGG.", S.3523, R.432 Lugdunum - 4.dílna - ražba z roku 286, původní postříbření, pěkná patina R!
Maximianus Galerius, 305 - 311
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.24b, S.3620 - Heraclea - 1.dílna - ražba z let 305 - 306, nep.nedor., pěkná patina
Maximinus II. Daia, 310 - 313
AE Follis, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.227b, S.neuv. - Siscia - 5.dílna - ražba z roku 312, nep.nedor., pěkná patina
Licinius I., 308 - 324
AE Follis, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.7.229a, S.3698 - Siscia - 4.dílna - ražba z roku 313, pěkná patina
AE Radiates, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.7.44, S.neuvádí - minc. Nicomedia - 1.dílna - ražba z let 321 - 324, nepravidelný okraj, krásná patina
Constantinus I., 307 - 337
AE Follis, Rv:"SOLI.INVICTO.COMITI.", RIC.27, S.3767 - Řím - 3.dílna - ražba z let 314 - 315, nep.exc., nedor., pěkná patina
0/1