František II., 1792 - 1835
20 Krejcar 1827 C, 6.647g, nep.rysky, patina R!
7 Krejcar 1802 C, 4.167g, nep.vady materiálu, nep.vady razidla, nep.rysky, pěkná patina
Cu 6 Krejcar 1800 C, 12.231g, dr.vady materiálu, vlas.prasklina v razidle, ,krásná patina, téměř
Ferdinand V., 1835 - 1848
10 Krejcar 1838 C, 3.897g, nep.hr., vlas.rysky, pat., starý podložní lístek, téměř
10 Krejcar 1839 C, 3.880g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
6 Krejcar 1848 C, 2.165g, nep.rysky, téměř
5 Krejcar 1840 C, 2.248g, nep.rysky, pěkná patina
5 Krejcar 1840 C, 2.251g, nep.just., patina
3 Krejcar 1838 C, 1.707g, patina R!
3 Krejcar 1847 C, 1.691g, patina
Leopold I., 1657 - 1705
Hautsch - medaile na vítěz.rok a rozmnožení říše 1686 - medailon císaře nad Vídní / medailony 10 uherských pevností, nápisy, Ag 40mm, 26.356g, M.1027, pat. RR!
Hautsch -vítězství nad Turky u Sicklosu 1687 - poprsí zprava, opis / bitva, veduty osvoboz. měst a nápisy, Sign., Ag 42mm, 31.594g, M.1058, H.2151, dr.hr., rys.
Hautsch - vítězství nad Turky u Widinu a Nissy 1689 - císař na quadrize zpředu, písmo / portrét, bitevní scéna, nápis, Sign., měď 42mm, 25.946g, M.1090, pat.
Josef I., 1705 - 1711
Wolfgang - AE pamětní medaile 1700 - poprsí zprava, opis / zámek Schönbrunn, opis a 5-řádkový nápis, Sign., bronz 50 mm, novoražba značená "HMA 1914"
AR menší jeton na holdování ve Vídni 22.IX.1705 - koruna a 7-řádkový nápis / Boží oko, meč s vavřínem a opis, 18mm, 1.287g, Novák.J.2b, M.1298, dr.vady
Karel VI., 1711 - 1740
Richter a Warou - svěc.chrámu Karla Boromejského 1716 - poprsí zprava, opis / chrám, opis a nápis, Sign., zlacený bronz 55mm, 71.022g, M.1442, hrany, rysky
Sign.FA - AR výtěžková medaile dolů v Příbrami 1727 - Panna Marie v mandorle nad krajinou s horníky, opis / 11-řádkový nápis, 42mm, 31.100g, opravená hrana R!
Donner - založení Rytířské akademie v Lehnici 1735 - poprsí zprava, opis / bohové s modelem budovy, písmo, Sign., Ag 51mm, 52.548g, ČS.1144, dr.rysky, patina R!
Marie Terezie, 1740 - 1780
Lidová medaile na korun. v Praze 1743 - Spravedlnost a Fáma korunují královnu, opis a nápis / věž, symboly vítězství a opis, bronz 43mm, ČS.1319, dr.hr., patina
Roettiers - AE jeton na mír s Francií 1756 - Austria a Gallia si podávají ruce, opis / korun. znak a opis, Sign.R, 32mm, 13.736g, H.2913, dr.hr., pěkná patina