SNS Košice
15. výročí založení pob. 1967-1982, tombak pat., 70 mm, 149,7 g. Sign. cv, SMK 1982. III/2a
SNS Nitra
10. výročí pobočky 1972-1982, tombak postř., pat. na starostříbro, 60 mm, 96,2 g. C. I. Fodor, SMK 1982. VI/1
10. výročí pobočky 1972-1982, tombak pat., 60 mm, 97 g. C. I. Fodor, SMK 1982. VI/1a
15. výročí pobočky, Ag .900, 40 mm, 30,3 g, 3 puncy na L. Sign. cv, SMK 1987. Etue. VI/3
15. výročí pobočky, tombak pat., 70 mm, 1444,1 g. Sign. cv, SMK 1987. VI/3b
15. výročí pobočky, tombak postř. lesklý, 70 mm, 159,4 g. Sign. cv, SMK 1987. VI/3- hr. ražbou.
20. výročí pobočky 1997, Béla IV., bronz, 60 mm, 84,8 g. Sign. VF, SMK 1997.
SNS Prešov
Obléhání Prešova Rákocziho, 1704-1984. Tombak, hranáč, 55 x 55 mm, 86,1 g. Sign. DS 83, SMK 1984
SNS Trenčín
1800 let Řím,ského nápisu na hradní skále 179-1979, 10 let od založení pobočky 1969-1979. Ag .900, pat. na starostříbro, 40 mm, 33,3 g, 3 puncy na L. Sign. A.P. (Andrej Peter), SMK 1979. X/1
1800 let Řím,ského nápisu na hradní skále 179-1979, 10 let od založení pobočky 1969-1979. Tombak postř., pat., 40 mm, 38,5 g, 3 puncy na L. Sign. A.P. (Andrej Peter), SMK 1979. X/1a
1800 let Řím,ského nápisu na hradní skále 179-1979, 10 let od založení pobočky 1969-1979. Tombak pat., 70 mm, 151,4 g, Sign. A.P. (Andrej Peter), SMK 1979. X/1b
1800 let Řím,ského nápisu na hradní skále 179-1979, 10 let od založení pobočky 1969-1979. Tombak postř. pat. na starostříbro, 70 mm, 156,1 g, Sign. A.P. (Andrej Peter), SMK 1979. X/1-
LAUGARICIO 179-1979, tombak postř., pat na starostříbro, 68,5 mm, 159 g. Sign. cv 80, SMK 1980, X/2
LAUGARICIO, Trenčín 1979, bronz postř. lesklý, polokruhová úseč 46 mm, 108,6 g. Nesign., SMK 1979.
750 let povýšení Trenčína na svobodné královské město 1412-1982, tombak postř., pat. na starostříbro, 80,5 mm, 282,2 g. Nesign.(Snopek) 1981, SMK 1982. X/3
SNS Trnava
750 let povýšení Trnavy na svobodné královské město 1238-1988, Ag .900, 40 mm, 49,5 g, 3 puncy na R. Sign. nečitelná 1981, SMK 1988.
750 let povýšení Trnavy na svobodné královské město 1238-1988, tombak postř, pat. na starostříbro, 50,5 mm, 68,8 g. Sign. nečitelná 1981, SMK 1988.
750 let povýšení Trnavy na svobodné královské město 1238-1988, tombak pat., 50,5 mm, 68,9 g. Sign. nečitelná 1981, SMK 1988.
Medaile k 80. narozeninám TGM, 1935. Ag .987, lesklé, 60,8 mm, tl. 3,1 mm, 85,9 g, punc na hr. O. Španiel. Floss 41a
Medaile k 80. narozeninám TGM, 1935. Ag .987, lesklé, 50,3 mm, tl. 2,6 mm, 49,9 g. O. Španiel. Floss 41b