Česká Republika
Svatá Anežka Česká - ve středu portrét Anežky, dvojitý opis / ve středu česká koruna, dvojitý opis (napodobuje pražský groš), b.l. Nesign., Obecný kov 30,5 mm, 8,02 g
Česká republika - 100 let české měny 1919 - 2019, Zlatistá 30 mm
Maďarsko
Richter Gedeon RT. - 100 let firmy 1901 - 2001 Stojící Aeskupal, maďarský opis / logo a 2řádk.nápis Sign.Ki, Pozlac.bronz 42 mm_orig.kapsle
Německé státy před rokem 1871
Loos, König - J.W.Goethe - rodinná medaile 1826 Poprsí zleva, opis / 3 alegorické postavy, Cu 43 mm - novoražba NDR - W.Pieck - 1.president NDR, Ni 36 mm
Německo - Berlin
Kullrich W. - 100 let narození Fridr.Schillera, 1859 Poprsí zleva, opis / 8řádkový nápis ve vavřínovém věnci Sign., Sn 34 mm_dr.škrce v av.
Německo - BRD
Nesign. - Německý fotbalový svaz 2003, Cu-Ni 40 mm_orig.etue Benin - 1500 CFA 2005, Ni 26 mm
Rusko - SSSR
1 konvertirujemij rubl (nápis azbukou), b.l., Mosaz 55 mm
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Berthold Zankel - k 60.narozeninám 1931 - 1991 Portrét mírně zprava / Znak města, 5řádk.nápis - čestný předseda pobočky ČNS Olomouc, Nesign., Cu 42 mm, MF.D244/1c
Konvoluty mincí
Polska - 2 - 100 Zlotych z let 1975 - 1990_7 ks
0až1
Polska - 1 Groš - 20 Zlotych z let 1975 - 2000_16 ks
Odznaky - ČSR
Lipník - majales studenstva české reálky 1912, Al 18x24 mm Sign.Karnet-Kyselý Žižkov_s jehlou
Proboštov (Probstau) - přátelé přírody (německy) b.l. Horské květiny překryté s 2řádkovou stuhou, Smalt.bronz 17x18,5 mm _klopový
Odznaky - Rakousko
Vídeň - katolický den 1923, hlava Krista zleva, dvojitý opis Bílý plech 30x41 mm_připínací
Odznaky - Velká Británie
Odznak "FOR HOME AND COUNTRY" - ženský institut, b.l. Smaltov.bronz.odznak 21x26 mm_připínací
Pivní známky
1/2 Liter - 1/2 Liter, Bronz 24 mm - v aversu kontramarka "M" a maltézský kříž
Schlaraffia
Brooklyn - (Broklynia) - Mosaz. kříž s hladkými širšími rámovanými rameny 49,5x49,5 mm, ve středu hlava výra s opisem v mezikruží SCHLARAFFIA BROOKLYNIA_ouško
Göppingen (Am Stauffen) - Uvítací odznak, pod horami číslo 25, opis v okruží WILLKOMM AM STAUFEN * 19.IV.A.U. 93 (1952) Plech 40 mm_chybí zavírací jehlice
Philadelphia (Filadelfia) - odznak ve tvaru Čestné legie, 6dílná hvězdice, ve středu hlava výra, opis SCHLARAFFIA FILADELFIA Cu plech 42 mm_ouško
Vojenské a legionářské medaile a odznaky
ČSR - čsl.obec legionářská, znač.Kremnica, Bronz 18x28,5 mm_připínací
Různé
Karta k 5.000 Kč - Negrelliho viadukt 2012
N