Corvey-opatství, Theodor v.Beringhausen,1585 - 1616
Groš 1616 s tit.Matyáše, Sa.3117/1678_dr.ned. R!
České Budějovice-biskupství, Johann V.Jirsík, 1851 - 1883
Úmrtní jeton, 23.II.1883 Znak s kardinálským kloboukem v ozdobné kartuši / 6řádk.nápis ve věnci, Nesign., Cu 27 mm, Don.4157, Gr.943, Př.52_R!
Úmrtní jeton, 23.II.1883 Znak s kardinálským kloboukem v ozdobné kartuši / 4řádk.nápis, opis, Nesign., Cu 28 mm, Don.4152, Gr.-, Př.53_R!
Eichstadt-biskup., Joseph von Stubenberg, 1790 - 1802
Tolar 1796, Sch.29, KM.97, Dav.2213
1/2 Tolar 1796, Sch.28, KM.96_tém.
Fulda - biskupství, Amandus von Buseck, 1737 - 1756
1 Fenik 1748, KM.85
Gurk - biskupství, Franz Xaver, 1784 - 1822
20 Krejcar 1806, KM.1, Sch.3
Halberstadt-biskup., Christian v.Braunschweig 1616 - 1624
Groš 1616, s tit.Matyáše II., Sa.4089/2176_č.ned.
Groš 1618, s tit.Matyáše II., Sa.4093/2176_dr.ned.
Hildesheim-biskup., Ernst v.Bayern, 1573 - 1612
Groš 1603, s tit.Rudolfa II., Sa.4001/2154_R!
Groš 1609 s tit.Rudolfa II., Sa.4010/2155_č.ned. R!
Groš 1611 s tit.Rudolfa II., jako Sa.4011/215, ale tento ročník nezná_č.ned. R!
Hildesheim-biskup., Ferdinand Bavorský, 1612 - 1650
Groš 1614 s tit.Matyáše II., Sa.4015/2159_dr.ned.
Hradec Králové-biskupství, Mořic Pícha
M.Baše - Intronizační medaile 1931#Br Portrét zleva, opis / biskupský znak, opis Sign., Bronz 40 mm_R!
Na 10.výročí intronizace, jeton 1941 Znak s kardinálským kloboukem, opis / nápis v ozdobné kartuši, Sign.WG, Nepunc., Ag 24 mm, 3,88 g
Na 10.výročí intronizace, jeton 1941 Znak s kardinálským kloboukem, opis / nápis v ozdobné kartuši, Sign.WG, Nepunc., Ag 24 mm, 8,21 g
Chotěboř
Na vysvěcení kaple sv.kříže 13.9.1863 Průčelí kostela, vročení / český korun.lev zleva, opis Nesing., Sn 27 mm, Přib.99, Gr.-
Jablonné v Podještedí
Obnovení kostela hrab.Kinskou 1713 Pohled na průčelí kostela, lat.opis / sv.Vavřinec s blahosl. Zdislavou, lat.opis, Ag 19.5 mm, Přib.102, Gr.961, Don.4247 _dírka starý podl.lístek R!
Králíky (Grulich)
Obraz Panny Marie nad poutním místem, opis / Panna Marie na obláčku, dvojitý opis, Nesign., Al ovál 30x33 mm _orig.raž.ouško tém.
Obraz Panny Marie nad poutním místem, opis / Svatý Alfons z Liguori, opis, b.l., Nesign., Bronz.ovál 23x26 mm _orig.raž.ouško tém.