Církevní medaile - ražené svátostky ve tvaru kříže
Nesign. - mosazný kříž gravírovaný, uprostřed vyrytý monogram "J Š", Mosaz 45x60 mm_orig.ouško se závěs.kroužkem
Svátostky evropské s místem původu
Limpias (sev.Španělsko) - kostel sv.Petra na Svatojakubské cestě, b.l. Hlava trpícího Krista z kříže / trnová koruna se třemi hřeby, španěl. opis, Alpaka 20x25 mm, 4,19 g_orig.raž.ouško
Smaltované: av.: Panna Marie, rev.: Virgen de San Juan, Segrado Corazón, C.S de Gaudalupe, M.Trost i.B., kostel 10x12 mm - 15x20 mm_ 3x oboustr. smalt, 2x Ag, 2x Cu celk.7 ks
Slezsko, cca 13. století
Denár (v perlovci), lev a orlice zády k sobě / sedící pták zleva s roztaženými křídly, SJ.VIII/3, jako Kop.ak/u (Brakteát)_č.ned.
Krnov, Georg Friedrich, 1543 - 1603
1 Krejcar 1571, Sa.nezná, SJ.nezná, Kop.nezná_č.ned. RRR!
Krnov, Jan Jiří, 1607 - 1624
3 Krejcar 1611, SJ.103/26, Sa.376/162, Kop.5910_dr.ned.
3 Krejcar 1620 CP, SJ.131/26, Sa.385/162, Kop.5924 var. bez teček
Krosno, Friedrich Wilhelm, 1640 - 1688
Krejcar 1666 b.zn., minc.Krosno, SJ.13/4, Kop.6035_vyl.okr. RR!
-2/2
Lehnice-Břeh, Jan Christian, 1621 - 1653
3 Krejcar 1622 B-H, SJ.205/67, Kop.5162_č.ned. RR!
3 Krejcar 1622 B-H, SJ.205/67, Kop.5162_dr.okr.raž., č.ned. RR!
3 Krejcar 1622 B-H, SJ.205/67, Kop.5162_RR!
Lehnice, Ludwig, 1653 - 1663
3 Krejcar 1660 EW, Břeh-Weiss, SJ.401/143, Ko.5421
Lehnice-Břeh, Jan Christian a Jiří Rudolf
3 Krejcar 1620 HR, SJ.166/48, Sa.175/67, Kop.5007 HR v opisu_dr.v.stř. v av. R!
3 Krejcar 1620 HR, SJ.166/48, Sa.175/67, Kop.5007 HR v opisu_R!
3 Krejcar 621 H-R, SJ.174/48, Ko.5010
Lehnice-Břeh-Volava, Georg, Ludwig a Christian
1 Krejcar 1652 b.zn., Břeh, jako SJ.292/120, ale b.zn., Kop.5299_R!
Lehnice-Břeh-Volava, Georg, 1639 - 1664
3 Krejcar 1660 E-W, Břeh-Weiss, SJ.378/136, Kop.5390 (bez mincm.zn.)
3 Krejcar 1660 E-W, Břeh-Weiss, SJ.378/136, Kop.5390 (bez mincm.zn.) _dr.vyl.okr.
XV Krejcar 1660 E-W (Elias Weiss), Sa.400/144, Ko.5429, Fr.1871 EM.38_č.ned.
3 Krejcar 1661 EW, Břeh-Weiss, SJ.406/143, Ko.5422 (uvádí bez značky)