Německo - DDR, 1949 - 1990
10 Marka 1978 - Justus von Liebig, KM.69 (Ag500, 17.00g, 4.500 ks), vlas.škr., patina, kartička RR!
10 Marka 1979 - Ludwig Feuerbach, KM.73 (Ag500, 17.00g, 4.500 ks), patina, kartička RR!
10 Marka 1981 - Georg Wilhelm Friedrich Hegel, KM.81 (Ag500, 17.00g, 5.500 ks), patina, kartička RR!
10 Marka 1982 - Neues Gewandhaus Leipzig, KM.87 (Ag500, 17.00g, 5.500 ks), skvr., pat., kartička RR!
10 Marka 1985 A - Drážďany - Semperova opera, KM.101 (Ag500, 17.0g, 5.000 ks), patina, kartička RR!
10 Marka 1987 A - Berlin - Schauspielhaus, KM.118 (Ag500, 17.0g, 4.000 ks), skvr., pat., kartička RR!
10 Marka 1988 A - Ulrich von Hutten, KM.123 (Ag500, 17.0g, 4.000 ks), patina, kartička RR!
10 Marka 1989 A - Johann Gottfried Schadow, KM.128 (Ag500, 17.0g, 4.000 ks), patina, kartička RR!
Belgie, Leopold II., 1865 - 1909
5 Frank 1869, KM.24 (Ag900), 24.918g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
Dánsko a Norsko, Christian IV., 1588 - 1648
VIII Skilling 1606, Kodaň-Schwabe, KM.32, podobný jako FW.IV.19900, 2.555g, nep.nedor., nep.zvlněný R!
Dánsko, Christian X., 1912 - 1947
2 Koruna 1930 N/HS - 60.narozeniny krále, KM.829 (Ag800), 15.022g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Dubrovník (Ragusa) - město
Talero 1743, KM.17, Dav.1637, 28.030g, nep.nedor., stopa po oušku, pěkná patina R!
Francie, I.republika, 1793 - 1799
Centime, rok 7 = 1798 A, Paříž, KM.646 (měď), 1.752g, nep.rysky, pěkná patina
Francie, Napoleon I. - císař, 1804 - 1814, 1815
Frank 1808 BB, Strasbourg, KM.671.3, 4.927g, hr., dr.rysky, pěkná patina
Francie, II.republika, 1848 - 1852
Centime 1851 A, Paříž, KM.754 (bronz), 1.963g, nep.nedor., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Nizozemí - město Campen
Escalin (6 Stuiver) b.l. - s tit. Matyáše II., KM.22, 5.068g, oválný střížek, nedor., tmavá patina
Nizozemí, Wilhelmina, 1890 - 1948
2.5 Gulden 1929, KM.165 (Ag720), 24.996g, poškrábaný v reversu, hr., rysky, patina
2.5 Gulden 1930, KM.165 (Ag720), 24.907g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Polsko, Zikmund III. Vasa, 1587 - 1632
III Groš (15)99, Olkusz, Sa.5390 (obr.2834), Kop.1136, 2.298g, nedor., patina, téměř
III Groš 1622, Krakov, Kop.1227, Sa.5413 (2846), 1.847g, nep.nedor., pěkná patina