ČNS Uherské Hradiště
Nález mincí ve Zlechově r. 1962, bronz, 60 mm, 81,5 g. Josef Úprka, SMK 1985. A 41/2
ČNS Ústí nad Orlicí
20 let pobočky 1961-1981, Ag .900, pat. na starostříbro, 30 mm, 16,5 g. Dušek, SMK 1981. A 43/3
20 let pobočky 1961-1981, bronz, 60 mm, 91,8 g. T. R. Dušek, SMK 1981. A 43/4
20 let pobočky 1961-1981, bronz postř., 60 mm, 91,4 g. T. R. Dušek, SMK 1981. A 43/4A Raženo 5 ks.
Výstava medailí Ústí nad Orlicí podzim 1985, bronz, 60 mm, 85,4 g. T. R. Dušek, SMK 1985. A 43/6 Raženo 70 ks.
30 let pobočky 1961-1991 a 200 let narození Václava Hanky 1791-1991, bronz pat., 60 mm, 106 g. Z. Kolářský, SMK 1991. Nečíslováno. A 43/8
30 let pobočky 1961-1991 a 200 let narození Václava Hanky 1791-1991, bronz pat., 60 mm, 105,4 g. Z. Kolářský, SMK 1991. Čís. 54. A 43/8A
30 let pobočky 1961-1991, litá kompozice, 40 mm, 33,1 g. T. R. Dušek, autorova dílna. Č. 9. A 43/9B Existují 3 var., celkem odlito 40 ks.
30 let pobočky 1961-1991, litá kompozice, 40 mm. T. R. Dušek, autorova dílna. Č. 16. A 43/9B
ČNS
Orlická numismatická společnost - 10 let od založení 28.11.1993 - 2003, bronz, 61 mm, 151,8 g. Šindelář, SMK 2003.
Orlická numismatická společnost - 10 let od založení 28.11.1993 - 2003, Ag .925, pat. na starostříbro, 61 mm, 181,1 g, na hraně 2 puncy a písm E JN, 5/10. Šindelář, SMK 2003.
Výstava mincí Kremnice 1954, uprostřed zl. gulden Sigmunda I. (Husz. 573), stojící sv. Ladislav na R. Ag, 21 mm, 23,2 g, Kremnica 1954.
Pardubice, Aureus s.r.o. Uprostřed český lev a velké A, dole let. 1993-2000 / kostel. Litá kompozice, 50 mm, 57,3 g. Nesign., ražebna neznámá.
Pardubice, Aureus s.r.o. Uprostřed portrét císaře Nera na minci, vpravo let. 1993-2000 / kostel. Litá kompozice, 50 mm, 61,8 g. Sign. SP, ražebna neznámá.
SNS
Ustavující sjezd SNS, Bratislava 1970, Bronz pat., 71 mm, 160,3 g. A. Peter, SMK 1970. I/1
V. československo-polská numismatická konferencia Svit 1988. Bronz pat., lak., 39 mm, 26,4 g. A. Peter, SMK 1988. B12
25. výročí SNS, Cu částečně pat., 50 mm, 67,7 g. M. Poldaufová, SMK 1995. I/11
SNS Bratislava
Založení klubu 2.XII.1980. Tombak postř, pat. na starostříbro, 69,5 mm, 154,5 g. Košťál, SMK 1980. III/3
Založení klubu 2.XII.1980. Tombak pat., 69,5 mm, 156,5 g. Košťál, SMK 1980. III/3a
SNS Košice
15. výročí založení pob. 1967-1982, tombak postř., pat. na starostříbro, 70 mm, 149,6 g. Sign. cv, SMK 1982. III/2