Olomouc, Wolfgang Schrattenbach (1711-1738)
Tolar 1725 SV 750 "patina"
Tolar 1727 S-V 754 "R"
Tolar 1728 SV 755
-0/1
Tolar 1730 SV 757 (typ 0/P)
Tolar 1735 S-V 763_drobné ďubky v mat.
1/0-
Olomouc, Jakub Arnošt (1738-1745)
Tolar 1740 "R" S-V 907_mírně hlazen v av.
Olomouc, Rudolf Jan (1819-1831)
Malá intronisační medaile 1819 Ag 22 mm Taul 282
Malý intronisační žeton 1819 Sn 22 mm Taul 283 Alegorie / 7 řádkový nápis, nesign. "R"_tém.
Olomouc, Teodor Kohn (1892-1904)
Intronizační medaile 1892, poprsí arcibiskupovo vpravo / znak sign.: A.SCHARFF Ag 55 mm Taul 354
0/RL
Pasov - biskup., Arnošt Bavorský (1517-1540)
Fenik 1530 E Sa 1016 tab. XV/447
Praha - metropolitní chrám Sv.Víta
Medaile - Sv. Jan Nepomucký, poprsí zprava / znak papeže Klementa XI. (datace chronogramem v opise 1720) Ag 44 mm "R" Přib. 559c_vlas.rys.
Medaile - Sarkofág sv.Jana Nepomuckého / Památka na jubilejní sva tořečení Jana Nepomuckého v r. 1829, šesti řádkový německý nápis zlacený bronz 43 mm Přib. 579; GR. 69
Regensburg - biskup., Siegfried(1227-46), nebo Albert I.(1246-60)
Fenik b.l., poprsí biskupa s berlou / sv.Petr s klíčem a rybou Emmering 234 "R"
Riga - biskupství
Schilling 1536 Sa 5204 / 2726_nedor.okraj
Řád Německých rytířů, (13.-14. stol.)
Dutý fenik
Řád Německých rytířů, Konrad von Jungingen (1393-1407)
Schiling b.l., kříž a čtvrcený erb / kříž a orel ve štítu adjust. v karton. obalu němec. numis. firmou s popisem
Salzburg - arcib., Eberhard II. (1200-1246)
Fenik, mincovna Friesach NZ Wien 1923, XVII / 354
Salzburg - arcib., Johann II. v.Reisberg (1429-1441)
Fenik se čtyřrázem (2x) Rad. VII/1, Probst 48 2 ks
1-1
Fenik se čtyřrázem Rad. VII/1, Probst 48
Salzburg - arcib., Matyáš Lang (1519-1540)
2 Fenik b.l.