Olomouc, Wolfgang Schrattenbach (1711-1738)
Tolar 1728 SV 755
-0/1
Tolar 1730 SV 757 (typ 0/P)
Tolar 1735 S-V 763_drobné ďubky v materiálu
VI kr. 1712 SV 702 B4/B1 "podložní štítek"
+2/1-
Olomouc, Jakub Arnošt (1738-1745)
Tolar 1740 "R" S-V 907_mírně hlazen v av.
1/0-
Olomouc, Ferdinand Troyer (1745-1758)
Medaile intronisační 1747, velká Taul 205 "RRR" Ag 62 mm 55,02 g_zc.nep.hr.
Olomouc, Maxmilian Hamilton (1761-1776)
Medaile k sekundici opata Pavla Ferd.Václavíka 1776, Ag 46 mm poprsí zprava / zápalná oběť na oltáři sign.: A.WIDEMAN Taul 244 "R"_dr.úhozy, tém.
Olomouc, Rudolf Jan (1819-1831)
Malá intronisační medaile 1819 Ag 22 mm Taul 282
Olomouc, Teodor Kohn (1892-1904)
Intronizační medaile 1892, poprsí arcibiskupovo vpravo / znak sign.: A.SCHARFF Ag 55 mm Taul 354_vlas.rys., 3x hr.
Pasov - biskup., Arnošt Bavorský (1517-1540)
Fenik 1530 E Sa 1016 tab. XV/447
Fenik 1534 E Sa -, tab. XV/447
-0/-
Pasov - biskup., Leopold Ernest (1763-1783)
Tolar 1779 H. ST - na poprsí řád Marie Terezie Dav. 2525, Cr. 8 "R"
Praha - metropolitní chrám Sv.Víta
Medaile - Sv. Jan Nepomucký, poprsí zprava / znak papeže Klementa XI. (datace chronogramem v opise 1720) Ag 44 mm "R" Přib. 559c_vlas.rys.
Medaile - Sarkofág sv.Jana Nepomuckého / Památka na jubilejní sva tořečení Jana Nepomuckého v r. 1829, šesti řádkový německý nápis zlacený bronz 43 mm Přib. 579; GR. 69
Regensburg - biskup., Siegfried(1227-46), nebo Albert I.(1246-60)
Fenik b.l., poprsí biskupa s berlou / sv.Petr s klíčem a rybou Emmering 234
Řád Německých rytířů, Conrad v. Jüngingen (1393-1407)
1 Schilling b.l. Sa 5018/2651
Salzburg - arcib., Johann II. v.Reisberg (1429-1441)
Fenik se čtyřrázem Rad. VII/1, Probst 48
Salzburg - arcib., Ernst v.Bayern (1540-1554)
1/2 kr. 1549_nález. krusta, tém.
Salzburg - arcib., Wolf Dietrich Raitenau (1587-1612)
2 Fenik 1591
-1/-