ČNS Příbram
100. výročí obnovení dolování stříbra v Kutné Hoře, Ag .900, 36 mm, 25,9 g, 3 puncy na L. M. Vitanovský, SMK 1987. A35/7
35 let pobočky 1966-2001. Lumír Češka. Cu, 50 mm, 65,9 g. Sign. JČ a KM, SMK 2001. A35/- Lakovaná.
Příbramské spolky a sdružení v jubilejním roce 2000. Na R loga 21 spolků a sdružení. Bronz, 90 mm, tl. 6 mm. Sign. JČ, SMK 2000. Zajímavá.
ČNS Tábor
5 let obnovení činnosti, AG .900, hranáč 30,5 x 30,5 mm, 9,6 mm, 3 puncy na R. V. Vančura, SMK 1978. A 37/1
20 let organizované numismatiky, t.zv. Husův tolar, Ag .900, 42 mm, 29,8 g, 3 puncy na R. V. Vančura, SMK 1980. A37/2
20 let organizované numismatiky, t.zv. Husův tolar, Bronz, 42 mm, 23,1 g. V. Vančura, SMK 1980. A37/2A Raženo 10 ks.
30 let organizované numismatiky, Ag .900, 42 mm, 42,9 g, 3 puncy na L. V. Vančura, SMK 1990. A37/3
ČNS Teplice
15 let pobočky 1951-1966, porcelán zelený, 56 x 56 mm, 29,9 g. S. Kukrál, výroba Keramické závody Duchcov 1966. A38/1
25 let pobočky 1951-1976, Cu, 32 mm, 20,8 g. L. Kňourek, J. Urban, VD KOVOL Děčín 1976. A38/2
25 let pobočky 1951-1976, Ni, 32 mm, 21,1 g. L. Kňourek, J. Urban, VD KOVOL Děčín 1976. A38/2A
25 let pobočky 1951-1976, Ag .1000, 32 mm, 16,6 g, bez punců. L. Kňourek, J. Urban, VD KOVOL Děčín 1976. A38/2B Raženo 22 ks.
40 let pobočky 1951-1991, Sn, hranáč 43,5 x 43,5 mm, 52,4 g. L. Kňourek, ražba Fr. Kolouch 1991. A38/5
50 let pobočky 1951-2001, Ag .925, pat. n a starostříbro, 40 mm, 41,4 g, 3 puncy. Vitanovský, SMK 2001. Č. 7. Exluzivní etue. A38/-
50 let pobočky 1951-2001, Ni, patinovaný na starostříbro, 40 mm, 33,2 g. Vitanovský, SMK 2001. Č. 7. Exluzivní etue. A38/-
50 let pobočky 1951-2001, Cu pat., 40 mm, 30 g. Vitanovský, SMK 2001. A38/-
50 let pobočky 1951-2001, Ag .925, pat. na starostříbro, 20 mm, 6,4 g, 3 puncy. Vitanovský, SMK 2001. Č. 29. Plexietue. A38/-
50 let pobočky 1951-2001, Cu pat., 20 mm, 5,9 g, 3 puncy. Vitanovský, SMK 2001. A38/-
ČNS Uherské Hradiště
10 let pobočky 1970-1980, bronz pat., 40 mm, 26,1 g. J. Jurčák, SMK 1980. A41/1
10 let pobočky 1970-1980, Ag .900, 40 mm, 29,5 g, 3 puncy na L. J. Jurčák, SMK 1980. Plexietue. A41/1A
10 let pobočky 1970-1980, bronz postř., 40 mm, 24,3 g, 3 puncy na L. J. Jurčák, SMK 1980. Plexietue. A41/1B Zkušební ražba, raženo cca 15 ks.