Probus, 276 - 282
AE Antoninianus, Rv:"TEMPOR.FELICI." stojící Felicitas, podobný jako S.3273, RIC.104 - mincovna Lugdunum, pěkná patina
-1/1-
AE Antoninianus, Rv:"VICTORIA.GERM.", trofej mezi sedícími zajatci, S.3275, RIC.223 - Řím - 1.dílna - blíže nedatován, oválný střížek, nedor., patina
AE Antoninianus, Rv:"VIRTVS.AVG.", stojící Virtus, S.3277, RIC.435 - mincovna Ticinum - 4.dílna - blíže nedatov., stopy původního postř., nep.kor., patina
2/2
AE Antoninianus, Rv:"VIRTVS.AVG.", stojící Virtus, S.3277 RIC.436 - mincovna Ticinum - 4.dílna - blíže nedatován, nepravidelný tvar střížku, patina
-1/2
AE Antoninianus, Rv:"VIRTVS.PROBI.AVG.", Mars kráčí doprava, S.3278, RIC.810 - minc. Siscia - 4.dílna - blíže nedatován, mírně exc., pěkná patina
Carinus - jako césar, 282 - 283
AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVGG.", bohosluž. náčiní, podobný jako S.3353, RIC.157 - Řím - 6.dílna - blíže nedat., mírně exc., stopy původ. postříbření, patina
1/2
Carinus, 283 - 285
AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVG.", stojící Merkur, S.neuvádí, RIC.264 - mincovna Řím - 4.dílna - blíže nedatován, původní postříbření, pěkná patina
-1/1
AE Antoninianus, Rv:"VIRTVS.AVGG.", stojící císař a Jupiter, S.3377, RIC.325 - minc.Antiochia - 2.dílna - blíže nedatován, oválný střížek, nep.kor., patina
Allectus, 293 - 296
AE Quinarius, Rv:"VIRTVS.AVG.", galéra, S.3496, RIC.128 - mincovna Camulodunum - blíže nedatován, nep.nedor., krásná patina R!
1/1-
Diocletianus, 284 - 305
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.10a, S.3434 - Cyzicus - 3.dílna - ražba z let 295 - 296, nep.exc., pěkná patina
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.154a, S.3433 - Treveri - 3.dílna - ražba z roku 295, pěkná patina
Maximianus Herculius, I.období vlády, 286 - 305
AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", RIC.607, S.3511 - Cyzicus - 2.dílna - ražba z roku 293, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina
AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", RIC.6.16b, S.3511 - Cyzicus - 4.dílna - ražba z let 295 - 299, pěkná patina
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.34b, S.3533 - Alexandria - 5.dílna - ražba z roku 302-303, nep.vady mater., nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
1/1
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.54b, S.3533 - Antiochia - 4.dílna - ražba z let 300 - 301, vada materiálu, pěkná patina
Constantius I. - jako césar, 293 - 305
AR Argenteus, Rv:"VICTORIA.SARMAT.", RIC.6.13a, S.neuvádí - Ticinum - ražba z roku 294, 2.986g, nepravidelný tvar střížku, vady materiálu, patina R!
2/1
AE Follis, Rv:"GENIO.AVGG.ET.CAESARVM.NN.", RIC.09a, S.3570 - Cyzicus - 2.dílna - ražba z let 295 - 296, mírně exc., stopy původ.postříbření, skvrnky v Rv. R!
Follis, Rv:"SACRA.MONET.AVGG.ET.CAESS.NOSTR.", S.3576, RIC.44a - Ticinum - 1.dílna - ražba z let 300 - 303, stopy původního postříbření, pěkná patina
Maximinus II. Daia - jako césar, 305 - 310
AE Follis, Rv:"GENIO.CAESARIS.", S.3653, RIC.99a - Alexandria - 3.dílna - ražba z let 308 - 310, nep.vady materiálu v Rv., pěkná patina
AE Follis, Rv:"GENIO.CAESARIS.", S.3653, RIC.36 - Heraclea - 2.dílna - ražba 308 - 309, patina
2/2-