ČNS Pardubice
25 let pobočky, 1954-1979, líc A31/5, rub: Jáchymovský tolar s titulem Ludvíka I. z r. 1520. bronz pat., 42,5 mm, 27 g. Nesig, SMK. B15A úmyslný podvrh
30 let pobočky, 1954-1984, bronz postř., 50 mm, 61,5 g. T. R. Dušek, SMK 1984. A31/6
50 let pobočky 1954-2004, Ag .925, 35 mm, 18,1 g, punc na R. Sign. LN, SMK. A31/-
50 let pobočky 1954-2004, bronz, 34 mm, 15,6 g, punc na R. Sign. LN, SMK. A31/-
ČNS Plzeň
1000 Staré Plzně 976-1976, Ag .900, 27 mm, 5,4 g, 3 puncy na L. Z. Kolářský, SMK 1976. A32/5
1000 Staré Plzně 976-1976, MS, 27 mm, 4,3 g. Z. Kolářský, SMK 1976. A32/5A Technologický odražek, raženo 5 ks.
1000 Staré Plzně 976-1976, bronz pozlac, 27 mm, 4,4 g. Z. Kolářský, SMK 1976. A32/5B Technologický odražek, raženo cca 5 ks.
ČNS Příbor
20 let pobočky, Ag .900, 33 mm, 7,3 g, 2 puncy na R. M.B. (Miroslav Bičiště) JB 1976. Plexietue. A34/2
20 let pobočky, MS zlac., 33 mm, 6,8 g, 2 puncy na R. M.B. JB 1976. Plexietue. A34/2C Raženo 5 ks.
20 let pobočky, MS, 33 mm, 8,4 g, 2 puncy na R. M.B. JB 1976. A34/2A Raženo 5 ks.
20 let pobočky, bronz pat., 33 mm, 8,4 g, 2 puncy na R. M.B. JB 1976. A34/2B Raženo 5 ks.
20 let pobočky, bronz postř., 33 mm, 6,7 g, 2 puncy na R. M.B. JB 1976. A34/2D Raženo cca 5 ks.
20 let pobočky, Ag .900, více Cu - načervenalé, 33 mm, 6,4 g, M.B. JB 1976. A34/-
20 let pobočky, bronz postř., 37,5 mm, 8,7 g, M.B. JB 1976. A34/- Širší okraj, patrně polotovar.
20 let pobočky, bronz postř., pat. na starostříbro, 33 mm, 6,6 g, M.B. JB 1976. A34/- Raženo cca 5 ks.
20 let pobočky, bronz pozlac., 33 mm, 6,4 g, M.B. JB 1976. Originál. ouško. Plexietue. A34/-
20 let pobočky, bronz tm. pat., 33 mm, 8,5 g, M.B. JB 1976. A34/-
Prof. MUDr. Sigmund Freud 1856-1939 a 25. výročí založení pobočky, bronz, 60 mm, 102,1 g. A. Peter, SMK 1981. A34/3
Prof. MUDr. Sigmund Freud 1856-1939 a 25. výročí založení pobočky, bronz postř., tm. pat., 60 mm, 122,2 g. A. Peter, SMK 1982. A34/3A
35. výročí založení pobočky, bronz pat., 33 mm, 13,5 g. Jan Alerám, Zd. Klimovič, SMK 1992. A34/4