Karel IV. (1346-1378)
Pražský groš, tlustý - pamětní ražba bronz 36 mm, výška 5,13 mm sign. na hraně HP
Haléř, lev / orlice "RR" Nechanický č. 17; Pinta NL 1972 s. 83-87; Šafář NL 1972 s. 171-174_nedor. z 1/2
-2/2-
Jošt, markrabě (1375-1411)
Denárový peníz, typ IO / mezi rameny kříže křížky Sb. II. Num. symp. č. 341
3/2-
Václav IV.(1378-1419)
Pražský groš
Pražský groš_nedor.
Peníz se lvem a čtyřrázem,_nedor.
-2/-
Matyáš Korvín (1458-1490)
Kruhový peníz s uhersko-českým znakem, minc. České Budějovice J.Sejbal: Základy peněž.vývoje č. 257 "R"
3/-
Vladislav II. Jagellonský (1471-1516)
Bílý peníz jednostranný, dvě varianty 2 ks_nedor.
-1-2
Replika tlustého groše Vladislava a Ludvka Jagellonského (jako Smolík tab. III/35) Ag? 30 mm
Lehnice-Břeh, Georg Ludwig+Christian (1639-1663)
3 kr. 1655 b.zn. Sa 307 / -, tento typ neuvádí: obraz jako typ 120, ops: D.G.GEORG.LUDO().&CHRISTI.FRAT: (ozdobná kartuš) / DUC.SIL.LIG.BR - EG.& WOL. 1655_hr.
-2/2
3 kr. 1658 EW Sa 332
2/2+
Lehnice-Břeh, Luisa z Anhaltu (1673-1674)
Grošík (Dreier) 1673 CB, Břeh Kop. VIII/1-330_tém.
Münsterberg-Olešnice, Carl II. (1587-1617)
3 kr 1615 HT jako Sa 127/28, ale poprsí v hladkém okruží , rev: prolamovaný štít se znaky a opis: CAP. V. SL._mělčí ražba
Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich (1668-1704)
1 kr. 1683, 1684 2 ks
1-2
Knížectví Těšínsko-osvětimské
Haléř, orlice / věž mezi OS Kop. 8682; Sa XXXXIII/1; Fr ied. 488_tmavá patina
Jiří Zikmund ze Zástřízl (1582-1614)
Replika medaile z r. 1601, portrét zprava / znak zlacený bronz 37 mm
Šlik, Štěpán a bratři (1505-1526)
Tolar 1520, Jáchymov, s tit.Ludvíka REPLIKA 1967#Ag pro Montreal Ag 42 mm 900/1000 26,25 g patinovaný
RL
Tolar 1520, Jáchymov, s tit.Ludvíka REPLIKA 1967 pro Montreal postříbřená patinovaná bronz 42 mm
Tolar 1520, Jáchymov, s tit.Ludvíka REPLIKA 1967 pro Montreal postříbřený bronz lesklý 42 mm